OnlioISO 9001:2008 certified

Tvorba webu

Nedílnou součástí každého marketingového plánu firmy je její komunikace na internetu. Webová prezentace propaguje jak společnost, tak její brand, produkty, služby i zaměstnance.

Poskytujeme kompletní internetové služby – od konzultací a návrhu designu řešení, přes vývoj až k finální implementaci včetně podpory provozu a dalšího rozvoje. 

Softwarové aplikace tvoříme na stabilních a prověřených technologických platformách Microsoft a Java/Oracle.

Profesionální přístup zajišťují zkušené týmy pracovníků.

Webové prezentace

Kvalitní technologie, profesionální design, zaměření na obchodní cíle prezentací a portálů - kreativa i serióznost, komplexní služby, naše řešení pro vaše podnikání, produktové weby, firemní prezentace, microsites, podpora vyhledávání (SEO), internet marketing.

Potřebujete řešení? Více informací najdete:

  • v článku Správa webu, kde si můžete ověřit, zda víme proč a jak tvořit web
  • nebo nás rovnou oslovte na stránce s Kontakty Onlio (volejte, emailujte nebo vyplňte kontaktní formulář)

Váháte? Každý den se v obyčejných kancelářích odehrává neobyčejné psychologické drama. Ukázka typické počáteční komunikace...

Klient:

Poptáváme web pro naši firmu a chceme, aby to mělo zabudované to SEO hlavně pro zvýšení prodeje, a aby byly webové stránky na prvním místě v Googlu a nejlépe taky v Seznamu. Naše webová prezentace by měla mít fantastickou interaktivní grafiku, nejlépe hodně originální grafický design, a do budoucna plánujeme, že bude taky pro smartfouny, kde by měl fungovat hodně rychle, ne jako ty dnešní pomalé weby. Nabídku bych bohužel potřeboval již dnes nejpozději do 17 hodin, ale web samozřejmě budeme spouštět až za 14 dní.

Náš account manager:

...(trpělivý úsměv) ... samozřejmě, velmi rádi vám vytvoříme webovou prezentaci podle vašich požadavků, bohužel nejsme schopni vámi požadované výsledky garantovat, zejména z oblasti SEO. Mohu vás ale ujistit, že využijeme naše dlouholeté zkušenosti s tvorbou firemních webových prezentací s přihlédnutím k posledním novinkám v oboru, včetně využití sociálních sítí, analytických nástrojů a budování komunit.

 

...na tomto časomístě se pootočí v klubíčku schoulená Schrodingerova kočka (http://cs.wikipedia.org/wiki/Schrödingerova kočka) a vesmír se rozdělí na dva webové světy Alfa a Omega, které se již nikdy v html na této stránce nepotkají...

 

Svět Alfa webů

Klient:

No tak s tím nemohu souhlasit, dostali jsme již více nabídek s garancí prvního místa ve všech vyhledávačích, teď jen hledáme firmu, která nám bude garantovat i zvýšení prodeje o 200%... (téměř nepostřehnutelně se mu opotí ušní lalůček)

Náš account manager:

...několikrát změní podobu včetně pohlaví, a pomalu se rozplyne do lesní vůně vyplňující prostor obyčejné kanceláře uvnitř Matrixu.

Svět Omega webů

Klient:

Neberte mne prosím tak doslova, to je naše marketingové zadání, tam bychom chtěli dospět. Díval jsem se na vaše reference, prošel jsem si některé vámi udělané webové prezentace a portály, které jsou nejblíže našemu podnikání, a některé nápady se mi docela líbí. Proto bych si rád nechal poradit. Hledáme firmu, která je schopna garantovat zejména dlouholetou spolupráci a nejen při tvorbě webu, plánujeme i intranet včetně publikace některých dat na web.

Náš account manager:

To je v pořádku, většina klientů má dnes podobná zadání. Pokud jste ochotni naslouchat našim konzultantům, pak my můžeme pro změnu garantovat například i formou SLA, že budeme vašim partnerem při tvorbě vašeho webu. Pro začátek si můžeme sepsat seznam základních požadavků na web a zkusíme je sestavit podle priorit. Pak bychom pro vás vypracovali návrh realizace s možnými alternativami a odhady pracnosti. Následně se budete moci v klidu rozhodnout, jakým způsobem by realizace probíhala, jen bych chtěla podle naší zkušenosti upozornit, že bude vhodné počítat minimálně s týdenní schvalovací dobou grafiky z vaší strany a alespoň se 14 dny pilotního provozu s účastí vašich editorů obsahu.

Vyvrcholení

...jste součástí této stránky, co se stane teď, zejména s vaším webem, je pouze na vás. Můžete se stát součástí cizího webového příběhu (http://cs.wikipedia.org/wiki/Kinoautomat) nebo vytvořit svůj vlastní na stránce s Kontakty Onlio (volejte, emailujte nebo vyplňte kontaktní formulář).