Pipedrive CRM

Stvořeno obchodníky pro obchodníky.

Jeden z nejrychleji rostoucích CRM systémů světa.

Zůstaňte soustředění na prodej

Pipedrive je plný funkcí usnadňujících obchodníkům každodenní rutinu v řízení příležitostí a obchodních případů. Pipedrive pomáhá obchodníkům koncentrovat se na správné priority a poskytuje ty správné nástroje pro zvýšení tržeb. Ne náhodou patří Pipedrive mezi nejrychleji rostoucí CRM systémy světa.

Příležitosti

Proměňte svoje příležitosti ve spokojené zákazníky

Získáte více příležitostí z mnoha kanálů, proměníte více příležitostí ve skutečné poptávky. Využijte chatboty, live chat, hromadný emailing nebo webové formuláře napojené přímo na CRM.

Komunikace

Mějte svoji komunikaci pod kontrolou. Lusknutím prstu.

Mějte své emaily, záznamy z telefonátů, dokumenty, schůzky nebo plány přesně tam, kde je potřebujete. Spojené s konkrétní poptávkou, které se vaše komunikace týká.

Automatizace

Usnadněte si práci. Nechte pipedrive pracovat za vás.

Neztrácejte čas opakujícími se rutinními operacemi, využijte výhod umělé inteligence.

Reporting

Porozumějte lépe tomu, co tvoří vaše skvělé výsledky.

Ponořte se detailních reportů šitých vám na míru, zobrazující právě váš business, najděte rezervy, jejichž překonání vám dovolí dosáhnout ještě lepších výsledků.

Bezpečnost

Bezpečnost a ochrana dat nade vše

Mějte pod kontrolou jak jsou využívána vaše citlivá obchodní data, kdo a jak s nimi nakládá a buďte klidní, protože ochrana dat jsou nejvyšší prioritou.

Mobilní přístup

Přístup z mobilních zařízení a integrace na další systémy

Nečekejte, až budete v kanceláři. Pracujte se svými příležitostmi tam, kde právě jste. A tak jednoduše, jak jen to jde. Pipedrive se stane přirozenou součástí vašeho firemního ekosystému.

Získejte bezplatnou registrací hodinu s profesionálem na Pipedrive ZDARMA.

 

REGISTROVAT

Získejte dvojnásobně dlouhou dobu na vyzkoušení Pipedrive.

 

14 DNÍ NA VYZKOUŠENÍ NAVÍC

Globální intranet společnosti Home Credit představuje zřejmě nejrozsáhlejší řešení, které kdy česká společnost v této oblasti realizovala. Dokonce i v celosvětovém měřítku se svým geografickým rozsahem a počtem uživatelů jedná o řešení, které bude v horních patrech žebříčků. Po připojení Číny překročil počet uživatelů intranetu hranici 90 000, v roce 2019 budou následovat další regiony. Intranet tak bude mít více než 120 000 uživatelů z řad   zaměstnanců skupiny Home Credit .

Jedná se o mimořádně technicky zajímavé řešení postavené na clusterech databáze Oracle a portálu Liferay. Je široce integrované do informační infrastruktury skupiny Home Credit, podporuje např. vysoký počet nezávislých Active Directory ve skupině HC. Z důvodu enormních vzdáleností mezi lokalitami nefungují běžné principy "GEO cluster", a proto je intranet částečně distribuovaný díky vývoji vlastních účelových řešení. Architektonickou výzvou bylo překonání značných rozdílů v kvalitě internetového připojení mezi Evropou a Asií. Samostatnou kapitolou projektu jsou extrémní nároky na bezpečnost, včetně nezávislých PEN testů.

Společnost Onlio je jediným dodavatelem celého řešení od designu až po technické řešení distribuce obsahu.

Případová studie se stažení

30.11.2021

V rámci eDoCat se snažíme neustále inovovat a přinášet uživatelsky příjemná řešení, která firmám pomáhají realizovat vyšší zisky díky zlepšení interních procesů, automatizaci a také díky spokojeným zaměstnancům.

06.04.2021

12.03.2021

Společnost Atlassian se nadále soustředí pouze na rozvoj cloudových produktů a prodej nových serverových licencí již skončil.

Důvěřují nám

Budějovický Budvar je jedním z největších a neznámějších pivovarů v České republice. Dlouhodobě produkuje vlastní produkci Budweiser Budvar a distribuuje v ČR značku Carlsberg. Pro Budějovický Budvar poskytujeme komplexní služby v oblasti webu a webové komunikace již od roku 2001. Webové prezentace jsou vystavěny na našem publikačním systému CMS Aladin, který umožňuje úpravy webu vlastními silami klienta. Další výhodou systému CMS Aladin je i nižší nákladovost na redesign, který Budvar pravidelně využívá pro modernizaci svých prezentací. 

Koncern Robert Bosch patří k nejvýznamnějším průmyslovým korporacím na světě. Spolupráce začala v roce 1999 implementací e-commerce B2B platformu NetStore a od té doby úspěšně trvá. Naše služby v podobě tvorby a správy webových prezentací a integračních aplikací aktuálně poskytujeme společnostem Robert Bosch v České i Slovenské republice.

Austria Hotels International je rakouská síť luxusních hotelů ve Vídni, Badenu, Eisenstadtu, Praze a Brně. Technologická spolupráce s touto společností začala v roce 2001 dodáním kompletního portálového řešení pro mezinárodní síť hotelů, které zahrnuje publikační systém pro dynamickou (11 hotelů) a webovou aplikaci rezervačního systému. V současnosti společnosti poskytujeme hosting, administraci a konzultace v oblasti online aktivit.

Skupina Eltodo patří k nejvýznamnějším českým elektrotechnickým společnostem. Její doménou je energetika, doprava a veřejné osvětlení, ale i telekomunikace, developerské projekty nebo řízení inteligentních budov. Spolupráce se společností Eltodo, a.s. začala v roce 2008 vytvořením webové prezentace (www.eltodo.cz) postavené na publikačním systému CMS Aladin. Od té doby byly vytvořeny další weby zaměřené na prezentaci služeb parkování - pronájmu parkovacích míst pro garáže Slovan a garáže Karlovy Vary. 

DEIMOS je technologickou firmou, která působí v oblasti průmyslové automatizace a robotizace. Společnost navrhuje, konstruuje, vyrábí, montuje a programuje průmyslové stroje,výrobní a montážní linky, testovací zařízení a další automatizační techniku. S touto společností spolupracujeme již řadu let a za tu dobu jsme její firemní web několikrát redesignovali a zmodernizovali jak vizuální vzhled, tak jeho funkčnost. Pro podporu korporátní komunikace jsme zpracovali také šablonu pro newsletter a posledním přírůstkem je společná realizace mobilní verze webu.

Společnost AGEL a.s. je největším soukromým poskytovatelem zdravotní péče ve střední Evropě. V rámci výběrového řízení nás oslovili s požadavkem na dodání systému zajišťujícího správu desítek webových prezentací (přes 30 webů) jak z pohledu designu, tak distribuce obsahu. Strategií bylo budování informačně přehledných webů orientovaných na základní cílové skupiny (Veřejnost, Odborníci a Média) s vlídným designem a možností časté aktualizace informací se zaměřením zejména na pozitivní vnímání veřejnosti.

Další klienti

Partneři a technologie

Ocenění