eDoCat opět získal prestižní cenu časopisu CIO Business World - Asset Display Page

eDoCat opět získal prestižní cenu časopisu CIO Business World

Nov 30, 2021 10:00:00 AM

V rámci eDoCat se snažíme neustále inovovat a přinášet uživatelsky příjemná řešení, která firmám pomáhají realizovat vyšší zisky díky zlepšení interních procesů, automatizaci a také díky spokojeným zaměstnancům. Již tradičně jsme se s jedním z našich klientů účastnili soutěže Případová studie roku vyhlašované odborným časopisem CIO Business World. A máme velkou radost, že náš projekt opět zabodoval!

Ve spolupráci se společností Signi jsme na základě případové studie na integraci systému eDoCat do společnosti Livesport získali prestižní cenu za uživatelský efekt! „Těší mě, že se nám společně s týmem Signi podařilo vytvořit ucelený a uživatelsky přívětivý systém, který oceňuje nejen náš klient Livesport, ale také odborná porota CIO Business World. Je to pro mě znakem toho, že práce našeho týmu je na špičkové úrovni,“ říká Pavel Nykl, obchodní ředitel Onlio.

Standardně se přihlášené projekty hodnotí z několika pohledů: inovativnosti, technologického přínosu, poradenství a byznys přínosu, finančního přínosu a uživatelského efektu. Díky vysokému hodnocení ve všech kategoriích jsme se nakonec stali vítězem jako projekt s největším uživatelským efektem.

„Z ceny za uživatelský přínos máme obrovskou radost. Od začátku jsme se zaměřili na koncové uživatele a je to pro nás velmi důležité. Mapujeme oblasti, které jsou u jiných DMS systémů pro uživatele komplikované nebo uživatelsky nepříjemné. Určitě bych uvedl univerzálnost, rychlost a škálovatelnost systému, propojení na známé podpisové aplikace a podobně. Na nás zákazníci spoléhají v tom, že se jim bude pracovat lépe, jejich týmy budou pracovat spolehlivěji a jejich práce bude efektivnější. Proto musíme být v této oblasti sami o krok napřed,“ říká Ondřej Voves, product owner systému eDoCat DMS.

Zajímá vás, jak probíhala naše spolupráce s Livesport a čím je naše integrace zajímavá? Případně v čem je v rámci DMS systémů unikátní naše spolupráce s další českou společností Signi? Celou případovou studii si můžete přečíst na našem webu.

„Rád bych také poděkoval Petře Maierové, Kateřině Lacinové a Janu Cupovi z Livesport, že se s námi podíleli na vytvoření případové studie a pomohli nám tak dosáhnout tohoto úspěchu. A v neposlední řadě musím poděkovat také našemu týmu eDoCat za špičkově odvedenou práci. Těší mě, že v Česku dokážeme vytvořit DMS systém na světové úrovni,“ dodává Jiří Voves, předseda představenstva Onlio.

 

Zpět