Reference

Home Credit

Globální intranet společnosti Home Credit představuje zřejmě nejrozsáhlejší řešení, které kdy česká společnost v této oblasti realizovala. Dokonce i v celosvětovém měřítku se svým geografickým rozsahem a počtem uživatelů jedná o řešení, které bude v horních patrech žebříčků. Po připojení Číny překročil počet uživatelů intranetu hranici 90 000, v roce 2019 budou následovat další regiony. Intranet tak bude mít více než 120 000 uživatelů z řad   zaměstnanců skupiny Home Credit .

Jedná se o mimořádně technicky zajímavé řešení postavené na clusterech databáze Oracle a portálu Liferay. Je široce integrované do informační infrastruktury skupiny Home Credit, podporuje např. vysoký počet nezávislých Active Directory ve skupině HC. Z důvodu enormních vzdáleností mezi lokalitami nefungují běžné principy "GEO cluster", a proto je intranet částečně distribuovaný díky vývoji vlastních účelových řešení. Architektonickou výzvou bylo překonání značných rozdílů v kvalitě internetového připojení mezi Evropou a Asií. Samostatnou kapitolou projektu jsou extrémní nároky na bezpečnost, včetně nezávislých PEN testů.

Společnost Onlio je jediným dodavatelem celého řešení od designu až po technické řešení distribuce obsahu.

Budějovický Budvar, n.p.

Budějovický Budvar je jedním z největších a neznámějších pivovarů v České republice. Dlouhodobě produkuje vlastní produkci Budweiser Budvar a distribuuje v ČR značku Carlsberg.

Agel a.s.

Společnost AGEL a.s. je největším soukromým poskytovatelem zdravotní péče ve střední Evropě. V rámci výběrového řízení nás oslovili s požadavkem na dodání systému zajišťujícího správu desítek webových prezentací (přes 30 webů).

Austria Hotels International

Technologická spolupráce začala v roce 2001 dodáním kompletního portálového řešení pro mezinárodní síť hotelů, které zahrnuje publikační systém pro dynamickou prezentaci (11 hotelů) a webovou aplikaci rezervačního systému.

Livesport

Skupina Livesport patří mezi největší světové poskytovatele sportovních výsledků. Díky nasazení eDoCat DMS se podařilo snížit o 75 % administrativní náročnost při podpisu smluv.

Eltodo, a.s.

Skupina Eltodo patří k nejvýznamnějším českým elektrotechnickým společnostem. Od roku 2008 jsme pro ni realizovali firemní web a několik webů s prezentací služeb parkování.

Deimos, s.r.o.

Vstupní stránka mobilní verze je řešena netradičně poskládanými cihličkami ve firemních oranžových barvách. Každá z nich zastupuje jednu z hlavních sekcí webu deimos.cz.

SŽDC

Společnost provozuje a spravuje státní dráhy a regionální dráhy ve vlastnictví státu. Poskytujeme jí služby podpory a rozvoje webu a intranetového portálu. 

Univerzita Pardubice

Univerzita Pardubice hledala produkt pro externí i interní komunikaci. Zároveň se mělo jednat o otevřený systém, spravovaný zaměstnanci Univerzity.

Klánovické fórum

Klánovické fórum je nadačním fondem podporujícím zejména kulturu a kulturně-společenské aktivity v Klánovicích.

Podralský nadační fond

Podralský nadační fond je nadačním fondem podporujícím všestranný rozvoj regionu zvaném Podralsko a jeho okolí.

Magistrát města Pardubice

Magistrát města Pardubice patří mezi partnery, které oslovila schopnost CMS Aladin poskytovat vývojové prostředí pro vlastní tvorbu webových prezentací.

Prominent CZ s.r.o.

Onlio, a.s poskytuje pro Prominent CZ, s.r.o. komplexní marketingové služby zahrnující správu a další rozvoj webové prezentace.

Robert Bosch

Koncern Robert Bosch patří k nejvýznamnějším průmyslovým korporacím na světě.

Správa státních hmotných rezerv České republiky

Správa státních hmotných rezerv (SSHR) je ústředním orgánem státní správy v oblastech hospodářských opatření pro krizové stavy.

Svatopluk Černík - Plzeň s.r.o.

Svatopluk Černík - Plzeň s.r.o. je významným dodavatelem autopříslušenství.

Telefónica O2 Czech Republic, a.s.

Telefónica O2 Czech Republic, a. s., je prvním integrovaným operátorem v České republice. V rámci mezinárodní skupiny.

Thomson Reuters

Multimediální informační agentura Thomson Reuters poskytuje průběžné aktuální zpravodajství o světové ekonomice a politice.

ZOD Brniště

ZOD Brniště je největší chovatel krůt a krocanů v České republice a rovněž je chovatel holštýnského černostrakatého skotu.

ČD Cargo

Prostřednictvím své webové prezentace poskytuje společnost ČD Cargo, a.s. ucelenou zákaznickou informační platformu EROZA.

Česká pojišťovna

Česká pojišťovna - patří mezi největší pojišťovny na českém pojišťovacím trhu s více než 180letou tradicí.

Krajský úřad Středočeského kraje

Pro Krajský úřad Středočeského kraje zajišťujeme správu webového portálu realizovaného na technologii MOSS 2007.