OnlioISO 9001:2008 certified

Integrační nástroje

Integrační platformy a komunikační rozhraní, interface nebo-li API (application programming interface)

  • propojení pomocí webových služeb a XML (např. v CMS Aladin - modul externí data)
  • implementujeme již připravené API produktů třetích stran (rezervační systém, CRM, mapové řešení, GDS, PMS a pod.)
  • nebo vyvíjíme vlastní v .Net a JAVA

 

 

Talend Integration Suite

Talend Integration Suite je prvním Open Source enterprise integračním řešením navrženým pro podporu vývojářskych týmů, skálovatelnost při velkých datových objemech a pro návrh velmi komplexných a složitých procesů.

 

Microsoft BizTalk Server

je podnikové serverové řešení zaměřené na integraci aplikací a zvýšení úrovně jejich propojení v rámci firemních procesů. BizTalk Server, používá více než devadesát ze 100 největších globálních firem, které používají integrační systémy a automatizují své procesy. BizTalk Server umožňuje efektivnější integraci nesourodých systémů, zvyšuje konektivitu v rámci celého podniku a nabízí rychlejší výměnu dat napříč platformami. Výsledkem je zvýšená efektivita a úspory provozních nákladů.

BizTalk Server nabízí:

  • Jednoduchou konektivitu založenou na SOA architektuře. Díky novým a vylepšeným konektorům poskytuje BizTalk Server 2009 zvýšenou interoperabilitu zajištěnou více než 25 oborovými adaptéry, které usnadňují napojení na důležité podnikové aplikace, mezi kterými nechybí SAP, PeopleSoft, JD Edwards, Siebel a Oracle E-Business Suite.
  • Větší přehled o datech a aktivitách. Vylepšený nástroj Business Activity Monitoring (BAM) usnadňuje sběr důvěryhodných dat a zjednodušuje přístup k podstatným informacím.
  • Možnost využít výhody virtualizace. BizTalk Server 2009 běžící na Windows Serveru 2008 s podporou technologie Hyper-V nabízí firmám možnost využít ověřené výhody virtualizace, které zahrnují snížení provozních nákladů, konsolidaci produkčních serverů a zkvalitnění dostupnosti aplikací a nepřetržitého provozu.
  • Snadná řešení založená na technologii RFID. Funkce zaměřené na technologii RFID snižují nutnost náročného zákaznického kódování pro různé typy zařízení. Nyní mohou firmy snadno rozšířit podporu RFID v rámci své mobilní infrastruktury a využít výhod vylepšených standardů, jako je Tag Data Translation (TDT), EPC Information Services Standard (EPCIS) a Low Level Reader Protocol (LLRP).

Podrobnější informace o Aplikační platformě společnosti Microsoft naleznete zde.