OnlioISO 9001:2008 certified

Všeobecné řešení newsletterů

Častým požadavkem našich klientů je žádost na vytvoření newsletteru s odesláním na definovanou databázi mailových adres. Články uváděné v mailu jsou bez výjimky zajímavé i poučné a nepochybně je velice škoda, pokud se použijí pouze do mailu, kde hrozí jejich zapadnutí, proto klientům doporučujeme uvádět newslettery také na webu.

Našich klientů si velice vážíme a snažíme se jim nabízet elegantní řešení, které jim pokud možno šetří čas a hlavně i peníze. Nemohli jsme jim tedy nabídnout dvojité vytváření newsletterů – pro použití na webu a pro rozesílku na databázi mailů.  

Vytvořili jsme proto mechanismus, který umožnuje klientovi uživatelské sestavení předpřipravených bloků newsletteru do požadovaného výsledného vzhledu. Každý newsletter pak může být jedinečný co do grafického členění (o obsahu nemluvě).  

Pomocí nadstavby modulu Newsletter může klient vytvořenou webovou stránku převést do html a přeposlat na databázi mailových adres. Eventuálně je stránka přístupná pro načtení mailovými rozesílači.

Spokojeným uživatelem mechanismu newsletterů je klientka z firmy Deimos a na její newslettery se můžete sami podívat na web deimos.cz 

 

 

01.05.2015

Seznam dalších článků