OnlioISO 9001:2008 certified

Webový portál CK Fischer nominován na IEA

Porota soutěže Internet Effectiveness Awards nominovala naše řešení pro CK Fischer na shortlist ve dvou kategoriích - Ocenění za inovace a Cestovní ruch.

Cílem IEA je objevovat nejefektivnější internetová řešení, tedy weby, portály, e-shopy, obchodní a komunikační systémy, reklamní kampaně a podporovat rozvoj internetu a digitálních médií v ČR.

Inovace pro www.fischer.cz jsme připravili tak, aby poskytoval nové služby jako online objednávání letenek, hotelů a vozového parku. Uživatel si může kombinováním těchto individuálních služeb sestavit balíček šitý přímo jemu na míru. Portál online komunikuje jak s interním rezervačním systémem, tak s celosvětovým hotelovým systémem GTA a systémem pro rezervaci letenek – Amadeus. Provádí online dotazy do jednotlivých systémů a zobrazuje výsledky tzn. dostupné hotely, apartmány, k nim možné lety apod. Umožňuje rovněž definovat skupiny vybraných hotelů a letů, na které je akční nabídka. Vyhledávání pak funguje obdobným způsobem jen s tím rozdílem, že seznam hotelů je filtrován podle toho, zda je v definované nabídce či ne. V roce 2008 jsme připravili zásadní inovaci služeb portálu

Organizátorem soutěže je Asociace dodavatélu internetových řešení. Nejeefektivnější internetová řešení současnosti a osobnost, která nejvíce přispěla k rozvoji internetu v ČR budou vyhlášeny dne 18. června 2009 od 19 hodin v kinosále Veletržního paláce v Praze, Dukelských hrdinů 47, Praha.

 

12.06.2009

Seznam dalších článků