OnlioISO 9001:2008 certified

6.ročník Šance pro děti

V letošním roce jsme se na projektu Šance pro děti, charitativní aukce agentury Reuters na pomoc dětem v nouzi, opět podíleli jako technologický partner a zajistili kompletní správu webové prezentace po grafické i technické stránce s využitím systému CMS Aladin a modulu Aukce.

Stejně jako v loňském roce jsme dražitelům umožnili pomocí principu klouzavého ukončení aukce ovlivnit délku trvání aukcí jednotlivých fotografií v závislosti na jejich zájmu. Tím se finále aukce prodloužilo o zhruba 30 minut a konečná částka se navýšila téměř o 60 tisíc korun, oproti stavu v poledne.

V aukci bylo nabízeno 110 originálních snímků. Celkový počet dražitelů byl 107, přičemž 58 dražitelů vydražilo 95 snímků. Po ukončení finále se přihlásili dodateční zájemci, kteří neuspěli v oficiální době konání aukce a pomohli tím výtěžek navýšit na konečných 517 000 Kč a nevydražených zůstalo pouze 5 snímků.

 

I nám se podařilo vydražit snímky, které zdobí prostředí kanceláří.

Ovce, REUTERS/Max Rossi

"Ovce pasoucí se na poli v Crete Senes (Sienneské hlíny), oblasti poblíž Asciana, 6. Řijna 2011. Crete Senesi, které se nachází v italském regionu Toskánsko jižně od Sény, je plné nedotčené krajiny, kopců a lesů. Před 2.5 miliony let byla tato oblast pokryta pliocénním mořem a hlína, která má charakteristickou šedou barvu a vytváří tak “měsíční” vzhled krajiny, představuje sedimenty, které se po moři zachovaly dodnes."

 

 

Parťáci, Milan Blšťák 

„Možná si i navzájem závidí ...jeden se pohupuje v prostoru, druhý si leží na zádech. Ale jedno mají společné .... pohodové ráno a bohužel i krátkou životnost – tak proč si neužít?!!.”


 

26.04.2012

Seznam dalších článků