OnlioISO 9001:2008 certified

Prominent CZ s.r.o.

PROMINENT CZ, s.r.o. je největším zpracovatelem krůtího masa a výrobcem krůtích specialit v České republice.

Onlio, a.s poskytuje pro Prominent CZ, s.r.o. komplexní marketingové služby zahrnující správu a další rozvoj webové prezentace  www.krutimaso.cz postavené na publikačním systému CMS Aladin, včetně hostingových a doménových služeb. Zároveň i zajišťujeme grafické služby, které zachovávají jednotný vizuální a komunikační koncept značky Prominent.

Komplexní marketingové služby v oblasti webu a designu Komplexní marketingové služby v oblasti webu a designu

Cílem projektu bylo vytvořit jednotný vizuální a komunikační koncept značky Prominent a prostřednictvím webové prezentace oslovit jak velkoodběratele, tak koncové spotřebitele.

Webová prezentace www.krutimaso.cz  je zaměřena především na konečného zákazníka a také na velkoodběratele. Návštěvník prezentace se může dočíst řadu zajímavých informací o historii chovu krůt, o krůtím mase a určitě se rád inspiruje recepty.

Webová prezentace byla postavena na publikačním systému CMS Aladin, který umožňuje vlastníkovi webu pohodlnou správu prezentace.  Součástí kompletního balíku poskytovaného firmou Onlio a.s. je návrh nového korporátního designu včetně návrhu exteriéru a interiéru prodejny, billboardů, navigačních systému, obalů na produkty a tvorbu textu pro webovou prezentaci. S projektem byla spojena i reklamní kampaň a produkce tiskovin.