OnlioISO 9001:2008 certified

Podralský nadační fond

Podralský nadační fond je nadačním fondem podporujícím všestranný rozvoj regionu zvaném Podralsko a jeho okolí, který byl založen Zemědělským obchodním družstvem v Brništi, našim dlouhodobým klientem
Za celou dobu spolupráce fondu poskytujeme podporu převážně v oblasti webů, ale i speciálních aplikací. 

Kvízová hra určená pro tablety Kvízová hra určená pro tablety

Aplikace Kvízová hra je určena pro pobavení a vzdělání návštěvníků Ekocentra Brniště. Vstupenkou s čárovým kódem se spustí hra na jednotlivých stanovištích (tabletech), která jsou zaměřena na pět tématických okruhů (kulturní krajina a osídlení, domestikace zvířat, zemědělská výroba, živočišná a rostlinná výroba). Hra je prioritně určena dětem, ale zahrát si mohou i dospělí a aby otázky nebyly jednoduché, jsou v aplikaci 3 úrovně obtížnosti. 

Webové rozhraní aplikace je vytvořeno v systému Aladin, který klient používá i pro webové aplikace a dobře systém zná. Proto je pro něj snadné kvízové otázky upravit nebo doplnit. 

Proti všetečným prstíkům jsme naistalovali speciální blokovací aplikaci, která zamezuje brouzdání po internetu. Jedná se přece o vzdělávací aplikaci :).

Webová prezentace Ekocentrum Brniště Webová prezentace Ekocentrum Brniště

V obci Brniště je umístěno výukové a vzdělávací centrum, pro které jsme vytvářeli webovou prezentaci. Webík ekocentrumbrniste.cz je vytvořen na ozkoušeném a uživateli klienta velmi dobře známém systému Aladin určenému pro evidenci obsahu internetových stránek.  

Webová prezentace Jezdecká stezka Brniště Webová prezentace Jezdecká stezka Brniště

Jezdecká stezka v Brništi je soubor cest a stezek, které jsou vybaveny a upraveny pro jízdu na koni. Naším úkolem bylo tento projekt podpořit na internetu v podobě webové prezentace jezdeckastezka.cz, kterou jsme vytvořili na systému Aladin. Součástí webu je propojení na google mapy, kde si jezdec může dohledat přesnou trasu.

Přejeme příjemnou cestu plnou zážitků a dobrého pocitu z míst přírody a krajiny.

Webová prezentace Stezka hastrmanů Brniště Webová prezentace Stezka hastrmanů Brniště

"Stezka hastrmanů v Brništi je tematická poznávací trasa v blízkosti Panenského potoka pro pěší a cyklisty s vůní vody, mokřadů, mlýnů, hastrmanů a víl", jak uvádí autoři projektu. Naším úkolem bylo vytvořit web stezkahastrmanu.cz, který projekt představuje na internetu. Prezentaci jsme navrhli v systému CMS Aladin a doplnili hravou grafikou.
Naplnění obsahem a další správa webu je již plně v rukou redaktorů klienta.

Webová prezentace Podralského nadačního fondu Webová prezentace Podralského nadačního fondu

Webová prezentace podralsko.cz je vytvořena na systému Aladin a využita byla velká část modulů systému. Například Kalendář akcí, přes který si uživatelé mohou rezervovat místa na plánované akce fondu nebo mailový modul pro rozesílku potrvzení rezervace.

Web je základním rozcestníkem pro další projekty Podralského nadačního fondu, na internetu zastoupené webovými prezentacemi.