OnlioISO 9001:2008 certified

Magistrát města Pardubice

Magistrát města Pardubice patří mezi partnery, které oslovila schopnost CMS Aladin poskytovat vývojové prostředí pro vlastní tvorbu webových prezentací.

Jedním z hlavních podmínek výběrového řízení na publikační systém byla nabídka systému, který pokryje požadavky klienta a zároveň bude otevřený pro další rozvoj realizovaný pracovníky Magistrátu. Publikační systém CMS Aladin tento požadavek splnil.

Pardubice jsou online Pardubice jsou online

Spolupráce s magistrátem Pardubice začala koncem roku 2007 vytvořením základní webové prezentace na stránkách  www.pardubice.eu, která je vytvořena v publikačním systému CMS Aladin a developeři společnosti Onlia,a.s. pro něj vytvořili šablony webové prezentace na základě grafického návrhu klienta. Spolupráce pokračovala na dalším webu pro městskou policii v Pardubicích http://www.mppardubice.cz/, který již byl velkou měrou vytvořen zaměstnanci klienta za naší konzultační podpory.

Od dob vzniku prvního webu již Magistrát města Pardubice vytvořil na systému Aladin dalších 6 webů, na kterých použil funkcionality od základních jako je Chráněná zóna pro omezení přístupu na některé stránky webu, přes moduly Ankety a Diskusi pro otázky a odpovědi občanů, včetně diskusí na vybraná témata, po Chat s významnými osobnostmi.