OnlioISO 9001:2008 certified

Česká pojišťovna

Česká pojišťovna - patří mezi největší pojišťovny na českém pojišťovacím trhu s více než 180letou tradicí.

Česká pojišťovna si nás vybrala jako partnera pro oblast správy a dalšího rozvoje hlavního portálu www.ceskapojistovna.cz. Nyní zajišťujeme správu tohoto webu na technologii Liferay včetně dalšího rozvoje a spoluprácujeme při návrzích optimalizací webu a online sjednání pojištění. Služby poskytujeme České pojišťovně i na dalších projektech.

Portál 2015: Stále je co vylepšovat Portál 2015: Stále je co vylepšovat

Letos již můžeme oslavit třetí rok spolupráce s Českou pojišťovnou, kdy je naším úkolem správa a další rozvoj portálu ceskapojistovna.cz. Vzhledem k rozsahu portálu a dynamice společnosti je neustále co vylepšovat. Vytváříme nové funkce a portlety, do akčních stránek začleňujeme nové technologické prvky, dbáme na responzivní zobrazení stránek…

V poslední době se zaměřujeme hlavně na optimalizaci rychlosti načítání stránek a konsolidaci stylů. 

Magazín 2013: Newsletter web Magazín 2013: Newsletter web

Webová prezentace magazin.ceskapojistovna.cz je postavena na systému Liferay, kdy jsme vytvořili kompletní řešení od grafiky postavené na korporátním designu, přes návrh chování magazínu až po vlastní realizaci a následnou správu webu. Klient požadoval rozdělení článků do několika rubrik, které se podle navrženého schématu doplňují a překrývají.

Dodané řešení respektuje velikost zařízení, které návštěvník webu používá a proto si můžete vždy pohodlně přečíst zábavné a inspirativní články s nejrůznějších oblastí, často doplněné videoprezentací. 

Nadace České pojišťovny 2012: Nadační web v Liferay řešení Nadace České pojišťovny 2012: Nadační web v Liferay řešení

Česká pojišťovna se snaží o to, aby pomoc druhým byla opět v naší společnosti samozřejmostí. Proto je jejím heslem Pomáháme vám jít dál a skutečně pomáhá prostřednictvím svých grantových programů a nadačních projektů.

Našim úkolem bylo vytvoření webové prezentace na systému Liferay při dodržení korporátního designu portálu ceskapojistovna.cz. Výsledek je možno vidět na nadace.ceskapojistovna.cz

ČP Asistence 2012: Firemní prezentace ČP Asistence 2012: Firemní prezentace

ČP Asistence s.r.o. je dceřiná společnost České pojišťovny a výhradní poskytovatel asistenčních služeb. Rychlé a kvalitní služby klientům zajišťuje široká síť smluvních partnerů, inovativní systémy v lokalizaci klienta a samotný proces asistence.

Společnost byla založena 1.3.2012 a naše spolupráce se započala pouze o několik dní dříve. Pro společnost jsme vytvořili webovou prezentaci na www.cpasistence.cz s grafikou stránek dodržující korporátní design České pojišťovny.

Požadavkem bylo dodání publikačního systému, který by redaktorům ČP Asistence umožnil správu stránek webu vlastními prostředky. Vybrán byl publikační systém CMS Aladin.