OnlioISO 9001:2008 certified

Austria Hotels International

Austria Hotels International je rakouská síť luxusních hotelů ve Vídni, Badenu, Eisenstadtu, Praze a Brně.

Technologická spolupráce začala v roce 2001 dodáním kompletního portálového řešení pro mezinárodní síť hotelů, které zahrnuje publikační systém pro dynamickou www prezentaci (11 hotelů) a webovou aplikaci rezervačního systému.

V současnosti nadále poskytujeme hosting, administraci a konzultace v oblasti online aktivit.
 

Webové stránky hotelů AHI Webové stránky hotelů AHI

Požadavkem klienta Austria Hotels International bylo navržení a zpracování prezentace jednotlivých hotelů celé sítě s velmi totožnou strukturou a rozložením stránek jako má hlavní portál.

Ve struktuře se nacházejí kompletní informace o hotelových pokojích a zařízeních, hosté mají možnost virtuálně nahlédnout do všech zákoutí hotelů, spokojení návštěvníci mohou zaslat elektronické pohlednice svým nejbližším a ti, kteří by chtěli pobyt v hotelu darovat, mají možnost zakoupit dárkový certifikát pro pobyt nebo luxusní večeři. Součástí webových stránek jsou i aktuální informace o kulturních akcích ve Vídni či v Praze, aktuální slevy nebo další informace.

Webové prezentace jsou realizovány na publikačním systému CMS Aladin.

Detail projektu

Detail projektu

Součástí řešení je propojení s rezervací pokojů dle aktuálních skutečných kapacit hotelů. Pomocí funkcionality „kontrola kapacit“ může uživatel zjistit volnost kapacit v požadovaném termínu. Systém nabízí možnost registrace a rezervace, vstup prostřednictvím kalendáře, zvýhodněné sazby pro stálé klienty s předvyplněnými formuláři a řadu dalších funkcí.

Prezentace jsou vytvořeny v jazykových mutacích němčina, čeština a angličtina.

Online rezervační systém AHI

Součástí hlavní dodávky pro Austria Hotels International bylo vypracování návrhu a následná realizace rezervačního systému pro hotelovou síť a jednotlivé hotely, který on-line kontroluje volnost kapacit dotazy do property management systému. Systém umožňuje flexibilně obchodovat volné kapacity a usnadňuje práci s cenami mimo jiné i zavedením funkčního nástroje pro vytváření balíčků.

Systém je postaven na platformě .NET. Spojení aplikace rezervačního a administračního modulu s výkonnou databází Microsoft SQLServer 2000 poskytuje klientovi i zákazníkům bezchybný provoz a jistotu úspěšného splnění všech požadavků. Komunikace s hotely probíhá formou zabezpečeného přenosu dat emailem přímo do rezervačního oddělení hotelu. Rozsáhlá administrace, denní reporting a sledování podrobných statistik ušitých na míru klientovi usnadňuje práci s rozhraním a zvyšuje predikci vývoje zákazníků.

Detail projektu

Detail projektu

Vyjádření klienta ke spolupráci

"Online rezervační systém s uživatelsky přívětivým rozhraním realizovaný na platformě Microsoft .NET umožňuje našemu obchodu flexibilně řídit cenovou politiku a obsazenost a představuje pro naše hotely výrazné zvýhodnění v práci s internetovým trhem,“ říká Nikoline Kraber, Sales Manager Austria Hotels International. „Jakékoli změny v cenách se nyní okamžitě objevují na www portálech a zákazníkům je umožněno vybírat, objednávat a platit naše služby. Nyní jsme schopni na základě aktuální obsazenosti jednotlivých hotelů pružně měnit naši cenotvorbu a klienty oslovovat s nabídkou dalších služeb, které stimulují neustálý růst tržeb generovaných díky Internetu.

Webový portál hotelové sítě AHI s rezervačním systémem Webový portál hotelové sítě AHI s rezervačním systémem

Prvním projektem pro klienta Austria Hotels International bylo v roce 2001 vytvoření hlavního portálu skupiny, který zahrnoval odkazy na weby hotelů v celé síti a rezervace do hotelů AHI dle časové flexibility a cenové výhodnosti. Podmínkou byly i možnosti rezervace pro stálé klienty za zvýhodněné sazby či možnost pseudo-platby platební kartou.

Součástí projektu byla dodávka na míru šitého rezervačního systému skupiny s vlastním administračním rozhraním, kde e-commerce centrála, případně e-marketing jednotlivých hotelů, samostatně realizují cenotvorbu, vytvářejí různé nabídky nebo sestavují balíčky speciálních pobytů - např. pro romantické dny, golfový pobyt atd. Rezervační systém obsahuje pravidelné e-mailové reporty o stavu rezervací nebo zrušení rezervací na všechny příslušné recepce.

Důležitý byl také návrh způsobu převzetí správy a administrace obsahu do plné moci e-commerce centrály, což jsme vyřešili publikačním systémem, který umožnil efektivně a snadno realizovat každodenní obsahové změny v nabídce.