OnlioISO 9001:2008 certified

Firemní portály

Webové portály představují základnu integrované webové komunikace našich klientů s různými cílovými skupinami zákazníků, zaměstnanců, partnerů a dodavatelů na bázi webových technologií a webových služeb.

Nasazujeme osvědčené portálové technologie Liferay Portal, SharePoint Portal, které doplňujeme řadou modulů a integrovaných systémů - např. Alfresco DMS nebo nástroji pro integraci Talend či MS BizTalk Server.

Efektivní portálová řešení

Firemní portály, e-commerce, řízená dokumentace, DMS, integrace IS, pracovní postupy, helpdesky.

Portál má většinou hodně zdrojů informací, hodně různých funkcionalit, je prostě rozdílný a musíte to všechno nejdříve nastudovat. Portály děláme již dlouho, pravděpodobně jsme to, co hledáte, někdy dělali.

Sami se podívejte:

 


Věta pod čarou:

Říkáte, že potřebujete portál nebo Portál (některé banky mají dokonce PORTÁL) a jen svému psovi jste se svěřili, že vlastně nevíte, co to znamená? (Pozor, přijde skandální odhalení) Nic (http://cs.wikipedia.org/wiki/Nic) si z toho nedělejte, my to vlastně taky nevíme... (dýchejte, zhluboka dýchejte) ... To, že umíme dělat portály je vlastně taková obecná odpověď (http://cs.wikipedia.org/wiki/42_(odpověď)), která pomůže account managerovi a klientovi překlenout trapné mlčení, které by předcházelo složitému vysvětlování, co by vlastně klientova firma všechno potřebovala. V klidu (a u dobré kávy nabo čálku zeleného čaje), se potom oba budou snažit vyjádřit požadavky a definovat priority, které chce firma pomocí portálu řešit.

Často to bývá centrální místo pro zobrazení informací (http://cs.wikipedia.org/wiki/Internetový_portál), firemní nebo partnerská nástěnka, či úřední deska (http://cs.wikipedia.org/wiki/Úřední_deska), web s rozhraním na systémy v intranetu nebo přímo intranet sám (http://cs.wikipedia.org/wiki/Intranet), ale může to být vlastně cokoli, co klient považuje za důležité nebo drahé (nebo oboje), a proto to nechce nazývat obyčejným webem. My na toto názvosloví většinou ochotně přistoupíme, protože pokud i nám se podaří pochopit a realizovat tento klíčový prvek podnikání našeho klienta, pak to ani pro nás není obyčejný web, je to Portál :)