Pracujte odkudkoliv s Jira Cloud for mobile - Asset Display Page

Pracujte odkudkoliv s Jira Cloud for mobile

2.10.2018 13:57:00

Jira Software je známý jako desktop tool pro softwarové týmy, které ho používájí k plánování, zaznamenávání a vydávání nových a skvělých produktů. Tým Atlassian pracoval velmi tvrdě od doby, kdy vyšel Jira Cloud pro iPhony, aby mohl vyjít i pro všechny ostatní mobilní platformy a pracoval jak hladce jen to jde, aby uživatelé mohli pracovat odkudkoliv.

 

Nyní můžete s Jira Cloud sledovat a organizovat veškerou práci vašeho týmu přímo z vašeho iPhonu nebo z Androidu.

 

Udržujte tempo vašich nejdůležitějších projektů

Jira Cloud for mobile zobrazuje shrnutí toho nejdůležitějšího, co se právě děje ve vašich projektech. Vytvářejte a upravujte tabulky a seznamy úkolů. Díky tomu má váš tým určené priority na další sprint a přitom nezáleží na tom, kde jste.

 

Stále se něco děje

Jira dává vašemu týmu k dispozici vše potřebné k tomu, aby odvedl dobrou práci. Jednotliví členové týmu mohou nejen vytvářen, přizpůsobovat a nastavovat priority, ale také připojovat důležité dokumenty a obrázky.

 

Připojte se do konverzací odkudkoliv

Aktivitu v jednotlivých projektech můžete sledovat díky upozorněním. Díky tomu můžete vždy zrychlit, když je třeba akutně řešit nějký úkol. Jira Cloud vás vždy upozorní a vy hned můžete odpovědět na otázku nebo napsat komentář. Také můžete označit ostatní členy týmu, když jsou potřeba v dané konverzaci. Zajistěte snadný průběh práce ať nezmeškáte zádný deadline.

 

Mějte přehled nad požadavky z Jira Service Desk

Úžasná zákaznická služba a podpora by neměly přestat pracovat ani když vy nebo váš kolega jste pryč. Takže je přímo do Jira Cloudu for mobile zabudována funkce Jira Service Desk.

 

Týmy, které používají Jira Service Desk nyní mohou:

  • Vidět a vybírat z úkolů na ze service desku dle priority
  • Dostávat upozornění o blížícich se termínech na SLA
  • Přímo odpovídat klientům

 

Připojte se k tisícům uživatelů Jira Cloud for mobile

Atlassian dostává tisíce kladných recenzí na Jira Cloud for mobile na App Storu i na Google Play a nehodlá přestat s dodáváním nových funkcí. Je to naprosto zdarma, tak stahujte již dnes.

 

Volně dle článku: https://www.atlassian.com/blog/jira-software/introducing-jira-software-app-ios

VojtaV

Zpět

Domluvte si schůzku

Uděluji společnosti Onlio, a.s., IČO: 26194813 se sídlem Gen Office Gallery, U Garáží 1611/1, 170 00 Praha 7 ­Holešovice souhlas se zpracováním osobních údajů. Souhlas uděluji na dobu neurčitou a mohu jej kdykoli písemně odvolat (info@onlio.com). Beru na vědomí, že společnost Onlio, a.s. zpracovává osobní údaje v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.