Jira Cloud mobilní verze - pracujte odkudkoliv - Asset Display Page

Jira Cloud mobilní verze - pracujte odkudkoliv

2.10.2018 13:57:00

Jira Software je historicky známý jako desktop tool pro softwarové týmy. Ty ho používají k plánování, sledování a vydávání skvělých produktů. Společnost Atlassian vyvíjela cíleně verzi pro všechny mobilní platformy už od doby, kdy vyšla první verze Jira Cloud pro iPhony, aby uživatelé Jira Cloud mohli pracovat odkudkoliv.

 

Nyní je možné s Jira Cloud mobilní verzí sledovat a organizovat veškerou práci týmu přímo z iPhonu nebo z Androidu.

 

Udržujte tempo vašich nejdůležitějších projektů

Jira Cloud mobilní verze zobrazuje shrnutí toho nejdůležitějšího, co se právě děje ve vašich projektech. Můžete vytvářet a upravovat tabulky a seznamy úkolů. Díky tomu má váš tým určené priority na další sprint bez ohledu na to, kde jste.

 

Udržujte práci v pohybu

Požadavek Jira ukazuje vašemu týmu vše potřebné k tomu, aby tým úspěšně dokončil práci. Jednotliví členové týmu mohou nejen vytvářet, přizpůsobovat a nastavovat priority požadavků, ale také připojovat důležité dokumenty a obrázky, a také rychle editovat stav ticketu.

 

Připojte se do konverzací odkudkoliv

Aktivitu napříč kritickými projekty můžete sledovat pomocí notifikací. Díky tomu můžete vždy zrychlit na svých nejnaléhavějších úkolech. V případě, že se něco událo, Jira Cloud vás vždy upozorní notifikací a vy hned můžete reagovat na dotaz nebo zanechat komentář. Můžete také zmínit ostatní členy týmu, když jsou potřeba v dané konverzaci. Žádné blokované požadavky znamenají žádné meškání v deadline.

 

Mějte přehled v požadavcích ve svých frontách Jira Service Desk a SLA

Úžasná zákaznická služba a podpora by neměly přestat pracovat, ani když vy nebo váš kolega jste pryč, takže do Jira Cloud pro mobil je přímo zabudována oblíbená funkce Jira Service Desk. Týmy, které používají Jira Service Desk, mohou nyní:

  • vidět a třídit své service desk fronty
  • dostávat notifikace o nedodržení a blížícím se vypršení SLA
  • přímo odpovídat klientům

 

Připojte se k tisícům uživatelů na Jira Cloud už i v mobilní verzi

Atlassian dostává tisíce kladných recenzí ze zkušenosti v Jira Cloud mobilní verzi na App Store i na Google Play a dál bude dodávat nové funkce. Aplikace je zdarma, stahujte zde:

 

Download the app

 

Zpracoval VojtaV na základě příspěvku Work from anywhere with Jira Cloud for mobile, September 12, 2018, Jake Brereton

Zpět

Ozveme se Vám obratem

Uděluji společnosti Onlio, a.s., IČO: 26194813 se sídlem Gen Office Gallery, U Garáží 1611/1, 170 00 Praha 7 ­Holešovice souhlas se zpracováním osobních údajů. Souhlas uděluji na dobu neurčitou a mohu jej kdykoli písemně odvolat (info@onlio.com). Beru na vědomí, že společnost Onlio, a.s. zpracovává osobní údaje v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.