Onlio Atlassian Expert Partner pro ČR a SR - Asset Display Page

Onlio Atlassian Expert Partner pro ČR a SR

15.4.2013 8:28:00

vydalo článek o novinkách JIRA a dalších od Atlassian

Onlio je největším Atlassian Expert Partnerem pro Českou a Slovenskou republiku a současně jako jediné v regionu s unikátní kompetencí Enterprise Partner. Již od roku 2005 dodáváme služby pro kompletní produktovou řadu Atlassian. Rádi pro vás zajistíme plnou podporu od Atlassian: licence, maintenance, implementace, konzultace a školení, plug-in moduly, včetně vývoje na zakázku, managed hosting, SaaS.

Na zpravodajských stránkách www.Deník.cz v sekci Ekonomika vyšel článek o řešení JIRA, jeho chystané verzi 6.0 a řadě dalších souvisejících novinek v nabídce Atlassian. Článek pojmenovaný "JIRA pomáhá řídit a analyzovat projekty a dává cenné informace managementu" se zabývá řešením projektového řízení s využitím řešení JIRA.

Jak na komplexní řízení projektů? Zjistěte více o řešení JIRA na www.myjira.cz.

 

Autor: Štěpán Martínek

Zpět

Ozveme se Vám obratem

Uděluji společnosti Onlio, a.s., IČO: 26194813 se sídlem Gen Office Gallery, U Garáží 1611/1, 170 00 Praha 7 ­Holešovice souhlas se zpracováním osobních údajů. Souhlas uděluji na dobu neurčitou a mohu jej kdykoli písemně odvolat (info@onlio.com). Beru na vědomí, že společnost Onlio, a.s. zpracovává osobní údaje v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.