OnlioISO 9001:2008 certified

Kariéra

Z důvodu stále se zvyšujícího počtu zajímavých projektů hledáme do svého týmu nejen odborníky s praxí, ale také studenty, kteří by u nás chtěli načerpat nové poznatky a naučit se novým věcem.

Pro naše webová řešení využíváme především technologie Atlassian, JAVA/J2EE, Liferay, Microsoft .NET a Alfresco. V těchto technologiích jsme doma.

Specialista obchodního oddělení softwarových řešení

Do našeho týmu hledáme schopnou kolegyni na pozici obchodní asistentky / recepční, která bude plnit komplexní administrativní úkoly a aktivně podporovat veškeré obchodní aktivity společnosti.

Projektový manažer Klientského servisu

Baví Vás komunikovat se zákazníky, zjišťovat jejich požadavky a převádět je do zadání pro vývojáře? 
Přidejte se k nám!  Hledáme posilu do našeho týmu Klientského servisu.

Agile Project Manager

Baví Tě řídit projekty dodávek SW řešení pro naše zákazníky? Jsi připraven komunikovat současně se zákazníkem i s vývojářem. Přidej se k nám! Hledáme posilu do našeho týmu.

Administrátor aplikačních serverů / Aplikační administrátor

Správa aplikačních serverů (zejména DMS eDoCat, Liferay a Tomcat + JBoss/WildFly), instalace, upgrade, implementace a deployment našich projektů.
Nejedná se jen úzce zaměřenou správu Linuxu nebo MS Windows.
Chcete širší záběr na pozici administrátora? Tak jste to právě Vy koho hledáme!

Administrátor serverů s Atlassian produkty

Oblíbili jste si produkty firmy Atlassian a chcete pracovat v týmu Platinum Atlassian Experts? Baví vás širší rozled při správě serverů a aplikací Linux, Windows a na nich Tomcat, Apache, JIRA, Confluence, PostgreSQL, MS SQL? Pak hledáme právě Vás!

Tester / dokumentarista

Baví Tě systematická práce při odhalování chyb vyvíjeného software? Jsi pečlivý typ, který je schopen zpracovat dokumentaci pro uživatele SW aplikací? Přidej se k nám! Hledáme posilu do našeho DELIVERY týmu.

Operátor Service Desk DMS eDoCat

Baví Tě komunikovat se zákazníky, zjišťovat jejich požadavky a převádět je do zadání pro vývojáře? Přidej se k nám! Hledáme posilu do našeho týmu Klientského servisu.

Operátor Service Desk Atlassian produkty

Baví Tě komunikovat se zákazníky, zjišťovat jejich požadavky a převádět je do zadání pro vývojáře? Přidej se k nám! Hledáme posilu do našeho týmu Klientského servisu.

Frontendový vývojář

Staňte se posilou našeho týmu, který dává webovým stránkám tvář a informačním systémům uživatelské rozhraní. Přijďte si k nám rozšířit možnost profesního růstu v moderních technologií ReactJS, Webpack, Node.js .

Junior JAVA/JEE Developer

Vývojářský tým JAVA pro dodávku zákaznických projektů i našich produktů hledá posily.

Senior JAVA/JEE Developer

Vývojářský tým JAVA pro dodávku zákaznických projektů i našich produktů hledá posily.

Konzultant a vývojář Alfresco

Alfresco, JAVA, JavaScript a workflow. Rozšiřujeme tým vývoje a podpory.

Konzultant Atlassian JIRA a Confluence

Oblíbili jste si produkty firmy Atlassian a chcete pracovat v týmu Platinum Atlassian Experts? Rádi komunikujete s klientem i týmem? Umíte hledat a nacházet řešení potřeb klientů? Písemné výstupy Vám nedělají potíže? Pak hledáme právě Vás!

Konzultant/Analytik

Rádi komunikujete s klientem i týmem? Jste analytický typ? Umíte hledat a nacházet řešení potřeb klientů? Písemné výstupy Vám nedělají potíže? Pak hledáme přímo Vás!

Proč pracovat u nás

„Není nic, co bychom společně nevyřešili“ - tak by se dal charakterizovat kolektiv odborníků, kteří tvoří společnost Onlio, a. s.

V našem kolektivu je samozřejmostí lidský přístup, pomocná ruka v řešení rozličných problémů, podpora v dalším osobním či profesním růstu a další.

Místo zde najde každý, komu práce není cizí, kdo chce okusit kouzlo nových technologií či se zdokonalit v tom, co již ovládá – ať je to absolvent či ostřílený vývojář!

Zobrazené volné pozice jsou pouze ukázkou možností, jaké u nás můžete získat zaměstnání. My vám vytvoříme zaměstnání „na míru“.

Pokud máte zkušenosti v IT oblasti a rádi byste se zeptali, jestli pro vás máme v týmu místo, neváhejte nás kontaktovat na jobs@onlio.com.

Co u nás najdete?

  • vstřícný a přátelský kolektiv
  • možnost spolupracovat a učit se od odborníků
  • nové moderní kanceláře v Praze 7 poblíž Holešovické tržnice
  • myslíme na zdravé pracovní prostředí, v současnosti testujeme pracovní stoly na stání při práci
  • flexibilní pracovní dobu a možnost využívat home office
  • pro většinu pozic služební moderní notebook a telefon
  • projektové prémie a osobní ohodnocení
  • káva, čaj, mléko apod. na pracovišti zdarma
  • prostor pro osobní rozvoj
  • a spousta dalšího