OnlioISO 9001:2008 certified

Kariéra

Z důvodu stále se zvyšujícího počtu zajímavých projektů hledáme do svého týmu nejen odborníky s praxí, ale také studenty, kteří by u nás chtěli načerpat nové poznatky a naučit se novým věcem.

Pro naše webová řešení využíváme především technologie Atlassian, JAVA/J2EE, Liferay, Microsoft .NET a Alfresco. V těchto technologiích jsme doma.

Project Manager

Baví Tě řídit projekty dodávek SW řešení? Jsi připraven efektivně komunikovat se zákazníkem i s vývojářem? Přidej se k nám! Hledáme posilu do našeho týmu.

 

Projektový manažer Klientského servisu

Baví Vás komunikovat se zákazníky, zjišťovat jejich požadavky a převádět je do zadání pro vývojáře? 
Přidejte se k nám!  Hledáme posilu do našeho týmu Klientského servisu.

Agile Project Manager

Baví Tě řídit projekty dodávek SW řešení pro naše zákazníky? Jsi připraven komunikovat současně se zákazníkem i s vývojářem. Přidej se k nám! Hledáme posilu do našeho týmu.

Administrátor aplikačních serverů / Aplikační administrátor

Správa aplikačních serverů (zejména DMS eDoCat, Liferay a Tomcat + JBoss/WildFly), instalace, upgrade, implementace a deployment našich projektů.
Nejedná se jen úzce zaměřenou správu Linuxu nebo MS Windows.
Chcete širší záběr na pozici administrátora? Tak jste to právě Vy koho hledáme!

Operátor Service Desk DMS eDoCat

Baví Tě komunikovat se zákazníky, zjišťovat jejich požadavky a převádět je do zadání pro vývojáře? Přidej se k nám! Hledáme posilu do našeho týmu Klientského servisu.

Operátor Service Desk Atlassian produkty

Baví Tě komunikovat se zákazníky, zjišťovat jejich požadavky a převádět je do zadání pro vývojáře? Přidej se k nám! Hledáme posilu do našeho týmu Klientského servisu.

Frontendový vývojář

Staňte se posilou našeho týmu, který dává webovým stránkám tvář a informačním systémům uživatelské rozhraní. Přijďte si k nám rozšířit možnost profesního růstu v moderních technologií ReactJS, Webpack, Node.js .

Junior JAVA/JEE Developer

Vývojářský tým JAVA pro dodávku zákaznických projektů i našich produktů hledá posily.

Senior JAVA/JEE Developer

Vývojářský tým JAVA pro dodávku zákaznických projektů i našich produktů hledá posily.

Konzultant a vývojář Alfresco

Alfresco, JAVA, JavaScript a workflow. Rozšiřujeme tým vývoje a podpory.

Konzultant Atlassian JIRA a Confluence

Oblíbili jste si produkty firmy Atlassian a chcete pracovat v týmu Platinum Atlassian Experts? Rádi komunikujete s klientem i týmem? Umíte hledat a nacházet řešení potřeb klientů? Písemné výstupy Vám nedělají potíže? Pak hledáme právě Vás!

Konzultant/Analytik

Rádi komunikujete s klientem i týmem? Jste analytický typ? Umíte hledat a nacházet řešení potřeb klientů? Písemné výstupy Vám nedělají potíže? Pak hledáme přímo Vás!

Proč pracovat u nás

„Není nic, co bychom společně nevyřešili“ - tak by se dal charakterizovat kolektiv odborníků, kteří tvoří společnost Onlio, a. s.

V našem kolektivu je samozřejmostí lidský přístup, pomocná ruka v řešení rozličných problémů, podpora v dalším osobním či profesním růstu a další.

Místo zde najde každý, komu práce není cizí, kdo chce okusit kouzlo nových technologií či se zdokonalit v tom, co již ovládá – ať je to absolvent či ostřílený vývojář!

Zobrazené volné pozice jsou pouze ukázkou možností, jaké u nás můžete získat zaměstnání. My vám vytvoříme zaměstnání „na míru“.

Pokud máte zkušenosti v IT oblasti a rádi byste se zeptali, jestli pro vás máme v týmu místo, neváhejte nás kontaktovat na jobs@onlio.com.

Co u nás najdete?

  • vstřícný a přátelský kolektiv
  • možnost spolupracovat a učit se od odborníků
  • nové moderní kanceláře v Praze 7 poblíž Holešovické tržnice
  • myslíme na zdravé pracovní prostředí, v současnosti testujeme pracovní stoly na stání při práci
  • flexibilní pracovní dobu a možnost využívat home office
  • pro většinu pozic služební moderní notebook a telefon
  • projektové prémie a osobní ohodnocení
  • káva, čaj, mléko apod. na pracovišti zdarma
  • prostor pro osobní rozvoj
  • a spousta dalšího