OnlioISO 9001:2008 certified

SW nástroje

Každá společnost potřebuje určité nástroje k efektivní podpoře business procesů.

Tým Onlio poskytuje v rámci této problematiky řadu efektivních nástrojů IT a je schopen integrovat již existující systémy do efektivního celku.

 • Řešíte problematiku helpdesku, podpory vývoje a dodávky SW, ale i pro podporu firemních procesů? 
  Nasazujeme JIRA.
 • Potřebujete zajistit správu celého životního cyklu dokumentů a vyřešit problematiku řízené dokumentace? 
  Implementujeme   Alfresco DMS.
 • Máte řadu kritických aplikací a nejsou dostupné informace o jejich běhu?
  Využijte monitoring.
 • Potřebujete vyhodnocovat nakupované služby?
  To je problematika Service Level Managementu (SLM).
 • Nebo postrádáte jen kulturní reporty?

JIRA konzultace a implementace

Podpora uživatelů, řízení SLA a projektů. Partner Atlassian - garance know-how, vývoj plug-in modulů pro Issue a project tracking JIRA.

Jsme dlouholetý partner Atlassian. I firmy, které objednají issue a projekt tracking JIRA (www.MyJIRA.cz) jinde, si u nás objednávají konzultace nastavení tohoto helpdesku. Prostě chtějí mít jistotu. Pouze správná konfigurace nástrojů podle optimálního návrhu z nich dělá nástroje efektivní. Příkladem může být úkolování vlastních zaměstnanců a evidence vykazování práce pomocí helpdesku JIRA.

Pokud najdete v seznamu alespoň jednu položku, aplikaci nebo téma, která vás zajímá

 • Bug, Issue and Project Tracking JIRA
 • Helpdesk
 • Správa požadavků
 • Pracovní proces - workflow
 • Zajištění a podpora provozu (SLA)

tak potom se můžete podívat


Věta pod čarou:

Ve firmě Onlio nejčastěji implementujeme helpdesk JIRA, protože jsme partner Atlassian, ale umíme i jiné aplikace. Preferujeme zejména poměr cena/výkon. Naší konkurenční výhodou je kvalitní dodávka a zejména SLA pro spokojenost klientů. Domníváme se, že klíčem k úspěchu je dlouhodobý vztah s klientem, proto dáváme důraz na poskytování konzultací a podpory klientovi.

Specifické odlišnosti umíme řešit vývojem a nasazením „plug-in“ modulů do helpdesku JIRA. Sami využíváme monitoring a nástroje pro Service Level Management pro udržování vztahu s našimi klienty. Naši projektoví manažeři využívají JIRA pro evidenci a řízení projektů, naši programátoři si v JIRA předávají práci, konzultují problémy při vývoji a evidují odpracované hodiny. Vedlejší efekt tracking nástroje JIRA je téměř bezproblémová práce odkudkoli, např. z domova... asi jediný problém, který jsme ještě nevyřešili, je vzdálený přístup k firemnímu kávovaru.