OnlioISO 9001:2008 certified

Klanovické fórum

Klánovické fórum je nadačním fondem podporujícím zejména kulturu a kulturně-společenské aktivity v Klánovicích. Spravuje místní Kulturní centrum Beseda a vytváří otevřený prostor pro aktivitu a účast všech občanů na kulturně-společenském dění v Klánovicích.

Pro nadační fond jsme vytvořili webové stránky na CMS Aladin a kromě prací souvisejících se správou webové prezentace poskytujeme hostingové služby.

Webová prezentace pro nadační fond Klánovické fórum Webová prezentace pro nadační fond Klánovické fórum

Cílem projektu bylo vytvoření nové webové prezentace pro nadační fond, který podporuje kulturní a společenské aktivity v Klánovicích. Původní prezentace byla vytvořena v roce 2006 a s odstupem dvou let jsme zajistili redesign do současné grafické podoby - www.klanovickeforum.cz

Pro administraci webové prezentace je použit CMS Aladin, který je aktivně využíván několika redaktory. Klient požadoval rozšíření základních vlastností systému o následující moduly:

  • Newsletter - rozesílání sdělení a zpráv zájemcům podle oblastí, které je zajímají
  • Kalendář akcí - program fóra s možností rezervace vstupenek na vybranou akci
  • Fotogalerie – zobrazení fotografií k proběhlým akcím

Formuláře zasílané z webu jsou proti zneužití chráněny bezpečnostními prvky v podobě rozšíření Capscha. V rámci redesignu jsme provedli SEO optimalizaci podle aktuálních doporučení pro správnou tvorbu webu (W3C).

Na tomto projektu realizujeme průběžné změny a poskytujeme konzultace.