OnlioISO 9001:2008 certified

Eltodo, a.s.

Skupina Eltodo patří k nejvýznamnějším českým elektrotechnickým společnostem. Její doménou je energetika, doprava a veřejné osvětlení, ale i telekomunikace, developerské projekty nebo řízení inteligentních budov.

Spolupráce se společností Eltodo, a s. začala v roce 2008 vytvořením firemní webové prezentace (www.eltodo.cz) postavené na publikačním systému CMS Aladin. Od té doby byly vytvořeny další weby zaměřené na prezentaci služeb parkování - pronájmu parkovacích míst pro garáže Slovan a garáže Karlovy Vary.

Garáže Karlovy Vary Garáže Karlovy Vary

 Po minisite www.garazeslovan.cz jsme vytvořili obdobný mini web pro garáže v Karlových Varech www.garazekarlovyvary.cz určenou pro prezentaci parkovacích služeb a pronájmu parkovacích míst.

Web je také postaven na publikačním systému CMS Aladin a umožňuje redaktorům podobnou správu obsahu stránek.

Prezentace parkování pro garáže Slovan Prezentace parkování pro garáže Slovan

Spolupráce s klientem Eltodo pokračovala v roce 2010 realizací menšího webu pro prezentaci služeb Parkování - pronájmu parkovacích míst garáže Slovan, kde požadavkem byla minimalizace vstupních nákladů. Nejsnadnější cestou bylo vycházet z designu a struktury mateřského webu www.eltodo.cz. Jelikož mateřský web je postaven na našem publikačním systému CMS Aladin, bylo možno jít cestou klonování webu. Další výhodou je možnost oba weby administrovat z jednoho místa.
Na Home Page byla vytvořena malá Flash prezentace interiéru a exteriérů garáží. Přes web je možné i uzavřít on-line smlouvu na parkování.

www.garazeslovan.cz
 

Korporátní webová prezentace Eltodo Korporátní webová prezentace Eltodo

Naše spolupráce se skupinou Eltodo, a.s. započala v roce 2008, kdy jsme navrhli a zpracovali nový web po rozsáhlé analýze marketingových a byznysových potřeb. Prezentace upoutá na hlavní stránce Flashovou navigací a Flash prezentací získaných certifikátů.

Celý prezentační web (www.eltodo.cz)skupiny Eltodo je postaven na našem publikačním systému CMS Aladin, který umožňuje jednoduchou a rychlou aktualizaci webu, vlastními silami klienta.