OnlioISO 9001:2008 certified

Deimos, s.r.o.

DEIMOS je technologickou firmou, která působí v oblasti průmyslové automatizace a robotizace. Společnost navrhuje, konstruuje, vyrábí, montuje a programuje průmyslové stroje,výrobní a montážní linky, testovací zařízení a další automatizační techniku.

S DEIMOS spolupracujeme již řadu let a za tu dobu jsme firemní web několikrát převlékli do nového kabátu a společně s klientem zmodernizovali jak vizuální vzhled, tak jeho funkčnost. Pro podporu korporátní komunikace jsme zpracovali také šablonu pro newsletter a posledním přírůstkem je společná realizace mobilní verze webu.

DEIMOS web vždy po ruce DEIMOS web vždy po ruce

Vstupní stránka mobilní verze je řešena netradičně poskládanými cihličkami ve firemních oranžových barvách, kdy každá z nich zastupuje jednu z hlavních sekcí webu deimos.cz . Data mobilní verze se zobrazují z jedné datové základny, která je v publikačním systému Aladin, a podle přání klientky jsou pro mobilní verzi patřičně zkrácena.

Součástí řešení je knihovna, která vyhodnocuje použité zařízení návštěvníka webu deimos.cz a podle typu zařízení zobrazí desktopovou nebo mobilní verzi. Pokud na mobilní verzi návštěvník nenajde dostatečně podrobné informace, má možnost plynule přejít do plné/desktopové verze webu.

Mobilní verze je řešena ve 2 jazykových verzích a využívá možnost spojení se sociálními sítěmi.

 

Realizace mobilní verze webu byla logický krokem po zavedení redesignu webu www.deimos.cz. Stránkám se zvýšila návštěvnost a stoupnul také podíl zobrazení z mobilních zařízení. Zvolili jsme jednoduchou grafiku, aby mobilní verze nebyla náročná na přenos dat a přitom obsahovala klíčové informace z klasického webu. Na technickém řešení oceňuji praktičnost pro dotykové telefony, přehlednost a viditelný odkaz na klasickou verzi webu.

Kateřina Škvorová, marketingová manažerka DEIMOS s.r.o.

Redesign homepage webu Redesign homepage webu

Pro poskytování komfortních služeb pro své zákazníky vytvořila firma Deimos zákaznický portál, který je přístupný přes webovou prezentaci na doméně deimos.cz (deimos.eu). V souvislosti s integrováním vstupu do Deimos portálu jsme provedli celkový redesign hlavní stránky zahrnující:

  • úpravu šířky hlavního banneru v závislosti na velikosti zobrazovacího zařízení
  • úpravu sekce realizace včetně možnosti přehrání videozáznamů
  • doplnění sekce DeimosPortal
  • zkrácení menu v záhlaví na jednořádkové

Řešení newsletterů pro Deimos Řešení newsletterů pro Deimos

Častým požadavkem našich klientů je žádost na vytvoření newsletteru s odesláním na definovanou databázi mailových adres. Články uváděné v mailu jsou bez výjimky zajímavé i poučné a nepochybně je velice škoda, pokud se použijí pouze do mailu, kde hrozí jejich zapadnutí, proto klientům doporučujeme uvádět newslettery také na webu.

Našich klientů si velice vážíme a snažíme se jim nabízet elegantní řešení, které jim pokud možno šetří čas a hlavně i peníze. Nemohli jsme jim tedy nabídnout dvojité vytváření newsletterů – pro použití na webu a pro rozesílku na databázi mailů.  

Vytvořili jsme proto mechanismus, který umožnuje klientovi uživatelské sestavení předpřipravených bloků newsletteru do požadovaného výsledného vzhledu. Každý newsletter pak může být jedinečný co do grafického členění (o obsahu nemluvě).  

Pomocí nadstavby modulu Newsletter může klient vytvořenou webovou stránku převést do html a přeposlat na databázi mailových adres. Eventuálně je stránka přístupná pro načtení mailovými rozesílači.

Spokojeným uživatelem mechanismu newsletterů je klientka z firmy Deimos a na její newslettery se můžete sami podívat na deimos.cz

Nový web firmy Deimos Nový web firmy Deimos

Webová prezentace firmy Deimos je z hlediska technologie naším standardním řešením pro korporátní weby.
Administrace obsahu je v CMS Aladin, který je přizpůsoben požadavkům klientky tak, aby si celý obsah webu mohla pohodlně spravovat.

Hlavním krédem společnosti Deimos a.s. je inovace a efektivita. Proto byl velký důraz kladen na čistotu designu a příjemné řešení pro uživatele s použitím moderních principů webových prezentací.  

Vzhledem k požadavku rychlého dokončení projektu jsme realizaci nového webu pro firmu Deimos zajistili v kompletním rozsahu - tj. od grafických návrhů, přes kódování šablon a HTML, po naplnění texty a obrázky.
Přesně stanovený termín spuštění jsme stihli :)

Redesign webu www.deimos.cz je skvěle odvedenou prací ve velmi krátké době. Během dvouměsíční spolupráce vzniknul zcela nový koncept webu, který odpovídá současným požadavkům na online komunikaci. Oceňuji elegantní vizuál, variabilitu obsahového řešení a možnost navázání dalších komunikačních nástrojů (mobilní verze, newsletter, spojení se sociálními sítěmi  apod.).

Kateřina Škvorová, marketingová manažerka DEIMOS s.r.o.

Redesign firemní prezentace a převod pod CMS Aladin Redesign firemní prezentace a převod pod CMS Aladin

Spolupráce se společností Deimos, s.r.o. pokračovala požadavkem na zásadnější rozšíření funkcionalit webu (www.deimos.cz), které nebylo na původním redakčním systému Redactor možno zrealizovat. Po domluvě s klientem jsme jednak převedli prezentaci na publikační systém CMS Aladin, který redaktorům webu nabídne mnohem větší uživatelský komfort, ale hlavně byl proveden redesign webu pro zatraktivnění stránek a získání lepší přehlednosti návštěvníků v nabídce společnosti Deimos.

Korporátní www prezentace Korporátní www prezentace

Spolupráce se společností Deimos s.r.o. započala vytvořením webové prezentace na tehdy použivaném redakčním systému Redactor, který dlouhodobě vyhovoval potřebám společnosti.