OnlioISO 9001:2008 certified

Svatopluk Černík - Plzeň s.r.o.

Svatopluk Černík - Plzeň s.r.o. je významným dodavatelem autopříslušenství. Společnost se zabývá maloobchodem a velkoobchodem kompletního sortimentu autopříslušenství.

Nabízí značky jako BOSCH, MOTORPAL, DELPHI, STANADYNE, DENSO nebo BRISK.
 

B2B platforma NetStore B2B platforma NetStore

Společnost Svatopluk Černík - Plzeň s.r.o. aktivně využívá e-commerce B2B platformu NetStore, která slouží k efektivnímu řízení objednávkového procesu. Původně byla aplikace vytvořena pro potřeby koncernu Robert Bosch a jeho partnerů v České i Slovenské republice. Jeho prostřednictvím koncern realizoval majoritní část svého obratu. Jednalo se o robustní řešení s mnoha marketingovými funkcemi, které zajišťovalo zpracování objednávek mezi distributorem a jeho odběrateli v tisících skladových položkách. V rámci interních nařízení koncernu Robert Bosch byla aplikace nahrazena systémy spadajícími pod správu dodavatelů v Německu.

Aktualizovaná platforma NetStore je nadále používána společností Svatopluk Černík - Plzeň s.r.o. v plném rozsahu funkcí s obousměrnou návazností na interní systém skladového hospodářství a pravidelnou aktualizací nabízených výrobků.