OnlioISO 9001:2008 certified

Robert Bosch

Koncern Robert Bosch patří k nejvýznamnějším průmyslovým korporacím na světě. Spolupráce začala v roce 1999 implementací e-commerce B2B platformu NetStore a od té doby úspěšně trvá.

Naše služby v podobě tvorby a správy webových prezentací a integračních aplikací aktuálně poskytujeme společnostem Robert Bosch v České i Slovenské republice.

Web s prezentací akumulátorů Bosch: 2015 Web s prezentací akumulátorů Bosch: 2015

Firmě Robert Bosch jsme za dobu spolupráce vytvořili již mnoho webů, ale většinou jsou směrované na partnerské firmy – ať už servisy nebo velkoobchody. Vytvoření webu určeného majitelům aut je určitou výjimkou. Weby akumulatorybosch.cz a akumulatorybosch.sk jsou zaměřeny na autobaterie, které jsou doménou značky Bosch mezi náhradními díly pro automobily.

Zadání od zákazníka bylo poměrně strohé „Potřebujeme web o akumulátorech. Znáte nás, tak navrhněte.“ Naše dodávka zahrnovala návrh celé koncepce webu, grafiku, vlastní realizaci i copywritingové služby.

Na stránkách si majitelé aut mohou prohlédnout nabídku autobaterií, ale hlavně si mohou najít svého dodavatele přes mapu napojenou na Google mapy. Jako nejčerstvější lahůdku jsme do mapy přidali nasměrování na tu část mapy, která odpovídá lokalitě, kde se návštěvník aktuálně nachází (při zapnutých lokalizačních službách v zobrazovacím zařízení návštěvníka webu). 

akumulatorybosch.czakumulatorybosch.sk

 

Webová prezentace k akcím servisů Bosch Car Service: 2014 Webová prezentace k akcím servisů Bosch Car Service: 2014

Robert Bosch dodává originální náhradní díly a příslušenství značky Bosch do rozsáhlé sítě autoservisů v České i Slovenské republice. Pro podporu sítě servisů Bosch Car Service jsme vytvořili web, na kterém si majitelé aut mohou snadno dohledat „svůj“ nejbližší autoservis.

Web graficky kopíruje aktuální akce věnované určitému typu produktů. Část webu je věnována bezpečnostním systémům Bosch. 

boschcarservice.cz/akceboschcarservice.sk/akcia

Specializované aplikace – Doporučený dodavatel, Bosch-Exchange, Ceníky Bosch Specializované aplikace – Doporučený dodavatel, Bosch-Exchange, Ceníky Bosch

Naše služby firmě Robert Bosch nejsou jenom z oblasti webových prezentací, ale vytváříme také na míru postavené aplikace. Většinou se jedná o programy, které podklady z centrály v Německu upravují pro použití v našich podmínkách.

Tímto způsobem například zpracováváme ceníky dodávané ze systému SAP. Zajišťujeme objednávání přepravy v rámci programu Bosch Exchange. Nebo připravujeme podklady pro objednání zboží velkoobchodních partnerů podle aktuálního stavu jejich skladu.

Webové prezentace pro Robert Bosch: 2005 Webové prezentace pro Robert Bosch: 2005

Námi poskytované služby spočívají hlavně v péči o korporátní weby divize AA (Automotive Aftermarket) a BCS (Bosch Car Service).

Prezentace jsou svázány grafickým manuálem definovaný centrálou Robert Bosch v Německu a navíc jsou postaveny na již velice historických šablonách. Sice se daří občas nějaké části upravit, ale kompletní redesign není žádán. 

Všechny weby jsou doplněny partnerskou zónou s přístupem pouze pro registrované uživatele a administrací obsahu v systému CMS Aladin.

aa.bosch.czaa.bosch.skboschcarservice.czboschcarservice.sk

Nyní spolupracujeme na převodu těchto prezentací do administrace nařízené centrálou Bosch.