OnlioISO 9001:2008 certified

Reference

Nový web firmy Deimos Nový web firmy Deimos

Webová prezentace firmy Deimos je z hlediska technologie naším standardním řešením pro korporátní weby.
Administrace obsahu je v CMS Aladin, který je přizpůsoben požadavkům klientky tak, aby si celý obsah webu mohla pohodlně spravovat.

Hlavním krédem společnosti Deimos a.s. je inovace a efektivita. Proto byl velký důraz kladen na čistotu designu a příjemné řešení pro uživatele s použitím moderních principů webových prezentací.  

Vzhledem k požadavku rychlého dokončení projektu jsme realizaci nového webu pro firmu Deimos zajistili v kompletním rozsahu - tj. od grafických návrhů, přes kódování šablon a HTML, po naplnění texty a obrázky.
Přesně stanovený termín spuštění jsme stihli :)

Redesign webu www.deimos.cz je skvěle odvedenou prací ve velmi krátké době. Během dvouměsíční spolupráce vzniknul zcela nový koncept webu, který odpovídá současným požadavkům na online komunikaci. Oceňuji elegantní vizuál, variabilitu obsahového řešení a možnost navázání dalších komunikačních nástrojů (mobilní verze, newsletter, spojení se sociálními sítěmi  apod.).

Kateřina Škvorová, marketingová manažerka DEIMOS s.r.o.

Další projekty pro klienta

ČP Asistence 2012: Firemní prezentace ČP Asistence 2012: Firemní prezentace

ČP Asistence s.r.o. je dceřiná společnost České pojišťovny a výhradní poskytovatel asistenčních služeb. Rychlé a kvalitní služby klientům zajišťuje široká síť smluvních partnerů, inovativní systémy v lokalizaci klienta a samotný proces asistence.

Společnost byla založena 1.3.2012 a naše spolupráce se započala pouze o několik dní dříve. Pro společnost jsme vytvořili webovou prezentaci na www.cpasistence.cz s grafikou stránek dodržující korporátní design České pojišťovny.

Požadavkem bylo dodání publikačního systému, který by redaktorům ČP Asistence umožnil správu stránek webu vlastními prostředky. Vybrán byl publikační systém CMS Aladin.
 

Další projekty pro klienta

Budvar 2011: Redesign korporátního webu Budvar 2011: Redesign korporátního webu

Jako dodavatel webové prezentace www.budejovickybudvar.cz zajišťujeme redesign tohoto webu vždy s odstupem několika let. V rámci posledního redesignu byla požadována hlavně modernizace grafického vzhledu s dodržením korporátních barev. Úprava navigace se zaměřením na cílové skupiny návštěvníků pro jejich snazší orientaci a rychlejší nalezení potřebných informací. A v neposlední řadě i aktualizace obsahu z cílem lepšího představení produktů značky Budweiser Budvar, včetně importované značky Carlsberg. Z tohoto důvodu najdete hned na úvodní stránce animovaný rozcestník s prokliky na celé portfolio produktů.

Návštěvníky velmi oblíbená sekce virtuálních prohlídek vás provede celou výrobou piva přes artéské vrty dodávající unikátní hlubinnou vodu s vynikajícím složením, přes varnu, která je také nazývána srdcem pivovaru, k ležáckým sklepům, kde probíhá proces dokvašování a zrání piva. Přes všechny další mezikroky zpracování tak, aby výsledek měl požadovanou chuť a vůni.
Když už víte „jak se pivo vaří“, tak je načase ho také ochutnat. Na webu najdete pozvánku do Originálních restaurací Budvarka po celé České republice nebo do českobudějovické pivnice Masné krámy.

Další projekty pro klienta

Správa firemního portfolia webů Správa firemního portfolia webů

Řešení je postaveno na publikačním systému CMS Aladin, který jsme upravili pro multiwebovou správu korporátního portfolia s podporou sdílení obsahu, funkcí a designu mezi weby. Funkcionalita, sdílený design webů i prvotní naplnění struktury a obsahu je součástí "skeletonu", od kterého se dědí funkce do vytvořených webů. Základem je jádro CMS Aladin napsané v JEE, nad nímž je velmi silný šablonovací systém. Ten navíc umožňuje nezávislost klienta na vývojářích dodavatele. Využívá integrovaný open source editor šablon CodePress, který umožňuje pracovat vývojáři s kódem přímo na serveru bez nutnosti instalovat vlastní vývojové nástroje.

Základní vlastností je možnost distribuce zvolené informace z "vašeho pracovního webu" (např. webu nemocnice) do libovolných korporátních webů na základě zvoleného typu (Novinky, Nabídka práce, Řekli o nás, Otázky a odpovědi, Kalendář akcí, Tiskové zprávy) a cílové skupiny (Veřejnost, Oborníci, Média).

Za 6 měsíců od spuštění převedeno "vlastními silami klienta" téměř 50 % webů do nového systému. Portál výrazně pomohl informovanosti médií a odborníků díky celé nové vlastní sekci. Navíc se celkově zvýšilo povědomí podpořené anketami a moderovanými diskuzními fóry, které dříve nebyly.

V letošním roce jsme za projekt dostali ocenění IEA.

Další projekty pro klienta

5.ročník Šance pro děti 5.ročník Šance pro děti

Pro jubilejní 5.ročník dražby 100 velkoformátových fotografií, které přibližují události zachycené fotografy Reuters po celém světě za uplynulý rok, jsme pro zvýšení zážitku dražitelům a s vizí vyšších nabídek na dar zrealizovali princip klouzavého ukončení aukce v závislosti na zájmu dražitelů. Povedlo se!

Po nervydrásajícím finále, které se u několika fotografií protáhlo o mnoho minut za původně plánovanou uzávěrku, se konečná částka vyšplhala téměř o 90 tisíc korun výše než kdybychom celou aukci, tak jako v minulých ročnících, uzavřeli ve 12 hodin.

Výsledná vydražená částka byla rekordních 585 000 Kč.

Děkujeme všem dražitelům a těšíme se na další ročník.

Další projekty pro klienta