OnlioISO 9001:2008 certified

Reference - Webové prezentace

Řešení newsletterů pro Deimos Řešení newsletterů pro Deimos

Častým požadavkem našich klientů je žádost na vytvoření newsletteru s odesláním na definovanou databázi mailových adres. Články uváděné v mailu jsou bez výjimky zajímavé i poučné a nepochybně je velice škoda, pokud se použijí pouze do mailu, kde hrozí jejich zapadnutí, proto klientům doporučujeme uvádět newslettery také na webu.

Našich klientů si velice vážíme a snažíme se jim nabízet elegantní řešení, které jim pokud možno šetří čas a hlavně i peníze. Nemohli jsme jim tedy nabídnout dvojité vytváření newsletterů – pro použití na webu a pro rozesílku na databázi mailů.  

Vytvořili jsme proto mechanismus, který umožnuje klientovi uživatelské sestavení předpřipravených bloků newsletteru do požadovaného výsledného vzhledu. Každý newsletter pak může být jedinečný co do grafického členění (o obsahu nemluvě).  

Pomocí nadstavby modulu Newsletter může klient vytvořenou webovou stránku převést do html a přeposlat na databázi mailových adres. Eventuálně je stránka přístupná pro načtení mailovými rozesílači.

Spokojeným uživatelem mechanismu newsletterů je klientka z firmy Deimos a na její newslettery se můžete sami podívat na deimos.cz

Další projekty pro klienta

Webová prezentace Ekocentrum Brniště Webová prezentace Ekocentrum Brniště

V obci Brniště je umístěno výukové a vzdělávací centrum, pro které jsme vytvářeli webovou prezentaci. Webík ekocentrumbrniste.cz je vytvořen na ozkoušeném a uživateli klienta velmi dobře známém systému Aladin určenému pro evidenci obsahu internetových stránek.  

Další projekty pro klienta

Nový web firmy Deimos Nový web firmy Deimos

Webová prezentace firmy Deimos je z hlediska technologie naším standardním řešením pro korporátní weby.
Administrace obsahu je v CMS Aladin, který je přizpůsoben požadavkům klientky tak, aby si celý obsah webu mohla pohodlně spravovat.

Hlavním krédem společnosti Deimos a.s. je inovace a efektivita. Proto byl velký důraz kladen na čistotu designu a příjemné řešení pro uživatele s použitím moderních principů webových prezentací.  

Vzhledem k požadavku rychlého dokončení projektu jsme realizaci nového webu pro firmu Deimos zajistili v kompletním rozsahu - tj. od grafických návrhů, přes kódování šablon a HTML, po naplnění texty a obrázky.
Přesně stanovený termín spuštění jsme stihli :)

Redesign webu www.deimos.cz je skvěle odvedenou prací ve velmi krátké době. Během dvouměsíční spolupráce vzniknul zcela nový koncept webu, který odpovídá současným požadavkům na online komunikaci. Oceňuji elegantní vizuál, variabilitu obsahového řešení a možnost navázání dalších komunikačních nástrojů (mobilní verze, newsletter, spojení se sociálními sítěmi  apod.).

Kateřina Škvorová, marketingová manažerka DEIMOS s.r.o.

Další projekty pro klienta

Webová prezentace Jezdecká stezka Brniště Webová prezentace Jezdecká stezka Brniště

Jezdecká stezka v Brništi je soubor cest a stezek, které jsou vybaveny a upraveny pro jízdu na koni. Naším úkolem bylo tento projekt podpořit na internetu v podobě webové prezentace jezdeckastezka.cz, kterou jsme vytvořili na systému Aladin. Součástí webu je propojení na google mapy, kde si jezdec může dohledat přesnou trasu.

Přejeme příjemnou cestu plnou zážitků a dobrého pocitu z míst přírody a krajiny.

Další projekty pro klienta

Správa firemního portfolia webů Správa firemního portfolia webů

Řešení je postaveno na publikačním systému CMS Aladin, který jsme upravili pro multiwebovou správu korporátního portfolia s podporou sdílení obsahu, funkcí a designu mezi weby. Funkcionalita, sdílený design webů i prvotní naplnění struktury a obsahu je součástí "skeletonu", od kterého se dědí funkce do vytvořených webů. Základem je jádro CMS Aladin napsané v JEE, nad nímž je velmi silný šablonovací systém. Ten navíc umožňuje nezávislost klienta na vývojářích dodavatele. Využívá integrovaný open source editor šablon CodePress, který umožňuje pracovat vývojáři s kódem přímo na serveru bez nutnosti instalovat vlastní vývojové nástroje.

Základní vlastností je možnost distribuce zvolené informace z "vašeho pracovního webu" (např. webu nemocnice) do libovolných korporátních webů na základě zvoleného typu (Novinky, Nabídka práce, Řekli o nás, Otázky a odpovědi, Kalendář akcí, Tiskové zprávy) a cílové skupiny (Veřejnost, Oborníci, Média).

Za 6 měsíců od spuštění převedeno "vlastními silami klienta" téměř 50 % webů do nového systému. Portál výrazně pomohl informovanosti médií a odborníků díky celé nové vlastní sekci. Navíc se celkově zvýšilo povědomí podpořené anketami a moderovanými diskuzními fóry, které dříve nebyly.

V letošním roce jsme za projekt dostali ocenění IEA.

Další projekty pro klienta

Redesign firemní prezentace a převod pod CMS Aladin Redesign firemní prezentace a převod pod CMS Aladin

Spolupráce se společností Deimos, s.r.o. pokračovala požadavkem na zásadnější rozšíření funkcionalit webu (www.deimos.cz), které nebylo na původním redakčním systému Redactor možno zrealizovat. Po domluvě s klientem jsme jednak převedli prezentaci na publikační systém CMS Aladin, který redaktorům webu nabídne mnohem větší uživatelský komfort, ale hlavně byl proveden redesign webu pro zatraktivnění stránek a získání lepší přehlednosti návštěvníků v nabídce společnosti Deimos.

Další projekty pro klienta

Budějovický Budvar expanduje na americký trh Budějovický Budvar expanduje na americký trh

Ve stylu českého produktového webu "O pivu" je vytvořen produktový web pro americký trh komunikující české budějovické pivo exportované pod značkou Czechvar. Prezentace je spravována v publikačním systému CMS Aladin a obsahuje minishop dárkových předmětů.

V roce 2010 jsme zajistili redesign prezentačního webu Czechvar, který je určen především pro americký trh. Web Czechvar poskytuje hlavně základní informace o produktu, dostupných baleních a o společnosti Budějovický Budvar včetně kontaktů na obchodní místa.

Další projekty pro klienta

Webový portál a propagace ZOD Brniště Webový portál a propagace ZOD Brniště

Společnost ZOD Brniště se rozhodla vytvořit pro své potřeby novou firemní internetovou prezentaci, která by představila činnosti, produkty a služby, které ZOD Brniště nabízí, což je především velkokapacitní chov krůt, chov skotu a rostlinná výroba.

 Dle požadavků klienta jsme vytvořili nový korporátní design společnosti, včetně nové webové prezentace a návrhu struktury stránek. Zároveň v rámci propagace webu a společnosti jsme realizovali Outdoorovou reklamní kampaň. Pro další formu propagace společnosti v médiích jsme vytvořili podklady pro reklamní inzerci v tisku.

Prezentační web byl vytvořen na našem publikačním systému CMS Aladin.

Další projekty pro klienta

Komplexní marketingové služby v oblasti webu a designu Komplexní marketingové služby v oblasti webu a designu

Cílem projektu bylo vytvořit jednotný vizuální a komunikační koncept značky Prominent a prostřednictvím webové prezentace oslovit jak velkoodběratele, tak koncové spotřebitele.

Webová prezentace www.krutimaso.cz  je zaměřena především na konečného zákazníka a také na velkoodběratele. Návštěvník prezentace se může dočíst řadu zajímavých informací o historii chovu krůt, o krůtím mase a určitě se rád inspiruje recepty.

Webová prezentace byla postavena na publikačním systému CMS Aladin, který umožňuje vlastníkovi webu pohodlnou správu prezentace.  Součástí kompletního balíku poskytovaného firmou Onlio a.s. je návrh nového korporátního designu včetně návrhu exteriéru a interiéru prodejny, billboardů, navigačních systému, obalů na produkty a tvorbu textu pro webovou prezentaci. S projektem byla spojena i reklamní kampaň a produkce tiskovin.

Další projekty pro klienta

Korporátní webová prezentace Eltodo Korporátní webová prezentace Eltodo

Naše spolupráce se skupinou Eltodo, a.s. započala v roce 2008, kdy jsme navrhli a zpracovali nový web po rozsáhlé analýze marketingových a byznysových potřeb. Prezentace upoutá na hlavní stránce Flashovou navigací a Flash prezentací získaných certifikátů.

Celý prezentační web (www.eltodo.cz)skupiny Eltodo je postaven na našem publikačním systému CMS Aladin, který umožňuje jednoduchou a rychlou aktualizaci webu, vlastními silami klienta.

Další projekty pro klienta

Webová prezentace Podralského nadačního fondu Webová prezentace Podralského nadačního fondu

Webová prezentace podralsko.cz je vytvořena na systému Aladin a využita byla velká část modulů systému. Například Kalendář akcí, přes který si uživatelé mohou rezervovat místa na plánované akce fondu nebo mailový modul pro rozesílku potrvzení rezervace.

Web je základním rozcestníkem pro další projekty Podralského nadačního fondu, na internetu zastoupené webovými prezentacemi. 

Další projekty pro klienta

Korporátní web pro Budějovický Budvar Korporátní web pro Budějovický Budvar

Pro Budějovický Budvar jsme navrhli a vytvořili jednotnou korporátní prezentaci společnosti, kde uživatelé naleznou základní informace o všech produktech, základní informace o firmě, o současnosti i historii značky. Vedle informací, kde všude se točí pivo značky BB či kde se nacházejí slavné Budvarky, je k dispozici také virtuální prohlídka pivovaru i návštěvnického centra. V archivech se pro odbornou i laickou veřejnost prezentují aktuální komunikační kampaně, videa a TV spoty. V rámci hokejových sponzoringových aktivit české reprezentace a Extraligy se návštěvníci můžou zapojit do spotřebitelských soutěží o výherní ceny.

Prezentace je trojjazyčná a je postavená na publikačním systému CMS Aladin. Marketingový specialista tak podle potřeby může kdykoliv provést publikace důležitých informací. Pro Budějovický Budvar rovněž zajišťujeme hosting prezentace, následný plánovaný a strategický rozvoj prezentace v souladu s positioningem společnosti a současnými trendy internet marketingu a návrhy marketingových aktivit na základě komunikačního zadání klienta.

Detail projektu Další projekty pro klienta

Detail projektu

Poslední srpnový týden roku 2008 jsme spustili novou verzi webových stránek. Graficky stále dominují korporátní barvy - zlatá a červená. Obsah se rozšířil o nové sekce. Novinkou a konkurenční výhodou webu je možnost přihlášení odběru informací ze sekce "Aktuality" prostřednictvím technologie RSS. Webové stránky konkurentů tuto technologii nenabízejí. Nový design usnadňuje vyhledávání informací a navigaci na webu. Tzv. drobečková navigace usnadňuje pohyb a orientaci na webových stránkách a návštěvník díky ní pozná, v jaké sekci se momentálně nachází. U textů lze měnit velikost písma a stránky jsou tak lépe čitelné i pro zrakově handicapované uživatele.

V květnu 2009 byl proveden redesign stránek a změna domény na www.budejovickybudvar.cz.

„Zvolili jsme čistý, střízlivý až minimalistický design, který nepůsobí rušivě a umožňuje uživateli plně se soustředit na informační obsah. Naší snahou bylo také to, aby zájemce co nejrychleji našel potřebné informace a přitom se cítil i příjemně,“ dodává Petr Samec, tiskový mluvčí Budějovického Budvaru.

Pardubice jsou online Pardubice jsou online

Spolupráce s magistrátem Pardubice začala koncem roku 2007 vytvořením základní webové prezentace na stránkách  www.pardubice.eu, která je vytvořena v publikačním systému CMS Aladin a developeři společnosti Onlia,a.s. pro něj vytvořili šablony webové prezentace na základě grafického návrhu klienta. Spolupráce pokračovala na dalším webu pro městskou policii v Pardubicích http://www.mppardubice.cz/, který již byl velkou měrou vytvořen zaměstnanci klienta za naší konzultační podpory.

Od dob vzniku prvního webu již Magistrát města Pardubice vytvořil na systému Aladin dalších 6 webů, na kterých použil funkcionality od základních jako je Chráněná zóna pro omezení přístupu na některé stránky webu, přes moduly Ankety a Diskusi pro otázky a odpovědi občanů, včetně diskusí na vybraná témata, po Chat s významnými osobnostmi.

Další projekty pro klienta

Webová prezentace pro nadační fond Klánovické fórum Webová prezentace pro nadační fond Klánovické fórum

Cílem projektu bylo vytvoření nové webové prezentace pro nadační fond, který podporuje kulturní a společenské aktivity v Klánovicích. Původní prezentace byla vytvořena v roce 2006 a s odstupem dvou let jsme zajistili redesign do současné grafické podoby - www.klanovickeforum.cz

Pro administraci webové prezentace je použit CMS Aladin, který je aktivně využíván několika redaktory. Klient požadoval rozšíření základních vlastností systému o následující moduly:

  • Newsletter - rozesílání sdělení a zpráv zájemcům podle oblastí, které je zajímají
  • Kalendář akcí - program fóra s možností rezervace vstupenek na vybranou akci
  • Fotogalerie – zobrazení fotografií k proběhlým akcím

Formuláře zasílané z webu jsou proti zneužití chráněny bezpečnostními prvky v podobě rozšíření Capscha. V rámci redesignu jsme provedli SEO optimalizaci podle aktuálních doporučení pro správnou tvorbu webu (W3C).

Na tomto projektu realizujeme průběžné změny a poskytujeme konzultace.

Další projekty pro klienta

Webové stránky hotelů AHI Webové stránky hotelů AHI

Požadavkem klienta Austria Hotels International bylo navržení a zpracování prezentace jednotlivých hotelů celé sítě s velmi totožnou strukturou a rozložením stránek jako má hlavní portál.

Ve struktuře se nacházejí kompletní informace o hotelových pokojích a zařízeních, hosté mají možnost virtuálně nahlédnout do všech zákoutí hotelů, spokojení návštěvníci mohou zaslat elektronické pohlednice svým nejbližším a ti, kteří by chtěli pobyt v hotelu darovat, mají možnost zakoupit dárkový certifikát pro pobyt nebo luxusní večeři. Součástí webových stránek jsou i aktuální informace o kulturních akcích ve Vídni či v Praze, aktuální slevy nebo další informace.

Webové prezentace jsou realizovány na publikačním systému CMS Aladin.

Detail projektu Další projekty pro klienta

Detail projektu

Součástí řešení je propojení s rezervací pokojů dle aktuálních skutečných kapacit hotelů. Pomocí funkcionality „kontrola kapacit“ může uživatel zjistit volnost kapacit v požadovaném termínu. Systém nabízí možnost registrace a rezervace, vstup prostřednictvím kalendáře, zvýhodněné sazby pro stálé klienty s předvyplněnými formuláři a řadu dalších funkcí.

Prezentace jsou vytvořeny v jazykových mutacích němčina, čeština a angličtina.