OnlioISO 9001:2008 certified

Vedení společnosti

Ing. Jiří Voves, MBA, předseda představenstva

Jiří Voves je absolventem ČVUT FEL, obor technická kybernetika, a Nottingham Trent University. Od roku 1990 se aktivně účastnil řady rozsáhlých softwarových projektů a byl členem vedení významných IT společností. V současné době je předsedou představenstva společnosti Onlio, a.s. a jeho doménou je strategické řízení skupiny Onlio. Dále se aktivně věnuje rozvoji produktů skupiny zejména v oblasti DMS, cloudových služeb a integrace.

 

Ing. Jan Červinek, finanční ředitel, člen představenstva

Jan Červinek je absolventem ČVUT FEL, obor technická kybernetika. Od roku 1981 do roku 1992 pracoval jako výzkumný a vývojový pracovník v oblasti vývoje HW a SW vojenských komunikačních a zbraňových systémů. Ve své profesní kariéře byl členem vedení různých IT společností a to jak tuzemských, tak také mezinárodních. Od roku 1993 se aktivně účastnil celé řady rozsáhlých projektů dodávek informačních a komunikačních systémů pro významné zákazníky (JE Temelín, Procter&Gamble,

Gumotex, ČD Telemtika, ČEPRO, Explosia, Fosfa, ICOM Transport, Agrofert, Lovochemie, Synthesia, Fatra, PREOL aj.). Od roku 2014 pracuje ve společnosti Onlio, a.s. nejdříve jako projektový manažer a v současné době jako finanční ředitel a člen představenstva. Je také jednatelem společnosti IT Signet, spol. s r.o., která je dceřinou společností Onlio, a.s.

 

Mgr. Pavel Nykl, obchodní ředitel, člen představenstva

Pavel Nykl se v posledních 17 letech pohybuje na nejvyšších manažerských postech ve společnostech působících v oblasti dodávek služeb a komplexních IT řešení. Účastnil se implementací rozsáhlých informačních systémů a řídil řadu IT projektů s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníka. V současné době uplatňuje své mnohaleté zkušenosti na pozici obchodního ředitele společnosti Onlio. Jeho hlavním zaměřením je DMC eDoCat, včetně DMS v modelu cloudové služby.