OnlioISO 9001:2008 certified

Onlio a Středočeský kraj na Internetu spolu

15. 8. 2008

Na webové adrese www.kr-stredocesky.cz se uživatel dozví novinky z dopravy, kultury, školství, zdravotnictví, volného času a dalších aktivit. Může nahlédnout mimo jiné do výročních zpráv kraje, právních předpisů, oznámení, směrnic, usnesení rady a zastupitelstva. Projít si lze obsáhlá grantová a dotační řízení. Pro získávání aktuálních informací je k dispozici RSS. Vše je zastřešeno přístupností webu a jeho vizualizací. 

Významnou součástí portálu jsou rozsáhlé on-line agendy. Občané a uživatelé portálu mohou jeho prostřednictvím vyplňovat a odesílat formuláře na KÚ SČK. Stačí se zaregistrovat a zobrazí se jejich rozsáhlá nabídka. Formuláře jsou rozděleny podle příslušnosti k odborům. Najít tu tak lze dokumenty k odboru dopravy, informatiky, kultury a památkové péče, ochrany životního prostředí, projektového řízení, regionálního rozvoje, sociálních věcí, školství, zdravotnictví, ekonomiky a ostatních.

Jako zpětná vazba od uživatelů běží na homepage anketa „Jak se vám líbí nové stránky portálu Středočeského kraje?“, která zatím vyznívá v převažující „Ano, líbí.“. Aktivněji se lze zapojit také účastí v soutěžích či v diskuzi. Otázky může položit i prostřednictvím sekce Napište nám.


Společnost Onlio, a. s., (www.onlio.com) je předním poskytovatelem konzultačních služeb a softwarových řešení pro aktivity klientů na internetu (eBusiness řešení). Specializuje se na webové technologie a web marketing. Dodávaná řešení zahrnují především transakční webové portály, eCommerce a komplexní služby v oblasti webového marketingu. Mezi klienty společnosti patří Albion Group, Austria Hotels International, Budějovický Budvar, CK Fischer, ČEPRO, ČNB, Hewlett-Packard, Makro Cash & Carry, Magistrát města Pardubic, Ministerstvo zdravotnictví, Multi Development, Reuters, Robert Bosch, Stock Plzeň-Božkov, Telefónica O2, TENZO, Universita Pardubice, ÚMČ Praha 3 a mnoho dalších.

Aktuální zprávy