OnlioISO 9001:2008 certified

Web Budvaru má nový design

10. 9. 2008

Webovým stránkám, které jsou postavené na publikačním systému Aladin společnosti Onlio, graficky stále dominují korporátní barvy - zlatá a červená. Obsah se rozšířil o nové sekce. Novinkou a konkurenční výhodou webu je možnost přihlášení odběru informací ze sekce "Aktuality" prostřednictvím technologie RSS. Webové stránky konkurentů tuto technologii nenabízejí. Nový design usnadňuje vyhledávání informací a navigaci na webu. Tzv. drobečková navigace usnadňuje pohyb a orientaci na webových stránkách a návštěvník díky ní pozná, v jaké sekci se momentálně nachází. U textů lze měnit velikost písma a stránky jsou tak lépe čitelné i pro zrakově handicapované uživatele.

„Zvolili jsme čistý, střízlivý až minimalistický design, který nepůsobí rušivě a umožňuje uživateli plně se soustředit na informační obsah. Naší snahou bylo také to, aby zájemce co nejrychleji našel potřebné informace a přitom se cítil i příjemně,“ dodává Petr Samec, tiskový mluvčí Budějovického Budvaru. Webové stránky existují v české, anglické a německé jazykové mutaci. Novou podobu webu najdete na www.budvar.cz.

Společnost Onlio, a. s., (www.onlio.com) je předním poskytovatelem konzultačních služeb a softwarových řešení pro aktivity klientů na internetu (eBusiness řešení). Specializuje se na webové technologie a web marketing. Dodávaná řešení zahrnují především transakční webové portály, eCommerce a komplexní služby v oblasti webového marketingu. Mezi klienty společnosti patří Albion Group, Austria Hotels International, Budějovický Budvar, CK Fischer, ČEPRO, ČNB, Hewlett-Packard, , KÚ SČK, Makro Cash & Carry, Magistrát města Pardubic, Ministerstvo zdravotnictví, Multi Development, Reuters, Robert Bosch, Stock Plzeň-Božkov, Telefónica O2, TENZO, Universita Pardubice, ÚMČ Praha 3 a mnoho dalších.
 

Aktuální zprávy