OnlioISO 9001:2008 certified

Projektový manažer Klientského servisu

Baví Vás komunikovat se zákazníky, zjišťovat jejich požadavky a převádět je do zadání pro vývojáře?
Přidejte se k nám!  Hledáme posilu do našeho týmu Klientského servisu.

Náplň činnosti

  • komunikace s klienty (telefonicky, mailem, pomocí SW JIRA)
  • řešení standardních situací Klientského servisu (převzetí požadavku klienta, dohled na dodání podkladů ze strany klienta, předání ke zpracování, dohled nad procesem zpracování, kontrola finálního zpracování, předání klientovi, apod.)
  • řízení projektů pro svěřené klienty v oblasti webových řešení a implementace DMS, plánování dodávky projektů a služeb dle SLA
  • zodpovědnost za dodržení harmonogramu, rozpočtu a předání úkolů dle domluvených termínů
  • příprava podkladů pro měsíční fakturaci, předání fakturace účetním

Profil kandidáta

  • komunikativní, otevřená a přátelská povaha
  • zaměření se na zákazníka
  • znalost IT oblasti, zkušenosti s obdobnou pozicí výhodou
  • zájem intenzivně se učit a růst
  • analytické a logické myšlení
  • důslednost a vytrvalost
  • SŠ/VŠ vzdělání

Nabízíme

  • zajímavé platové hodnocení
  • pružnou pracovní dobu, homeoffice
  • práci v přátelském prostředí
  • pozitivní firemní kulturu s výraznými rysy svobodné firmy
  • prostor pro vlastní rozvoj
  • možnost jít si na pracovišti zacvičit
  • nepovinnou účast na teambuildingu
  • pitný režim na pracovišti - nápoje zdarma, ovoce zdarma
  • možnost pracovat na plný nebo zkrácený úvazek
  • není nutný dresscode
  • nabízíme klidné prostředí a práci v moderních kancelářích na Praze 7 poblíž Holešovické tržnice a metra Vltavská

Zašlete nám e-mail na kariera@onlio.com
html