OnlioISO 9001:2008 certified

Konzultant Atlassian JIRA a Confluence

Oblíbili jste si produkty firmy Atlassian a chcete pracovat v týmu Platinum Atlassian Experts? Rádi komunikujete s klientem i týmem? Umíte hledat a nacházet řešení potřeb klientů? Písemné výstupy Vám nedělají potíže? Pak hledáme právě Vás!

Náplň činnosti

  • konzultační a analytická práce na projektech s Atlassian řešením nejčastěji JIRA a Confluence - service desky, projektový management, agilní vývoj, ITIL metodika sledování incidentů, požadavků, problémů a změn, knowledgebase, týmové a produktové weby, online dokumentace
  • konzultace k vybraným addonům partnerů Atlassian - Tempo Timesheets, Tempo Planner, BigPicture, ScriptRunner, Structure, eazyBI, atd.
  • návrh best practice řešení pro konkrétní klienty na základě pochopení problému klienta
  • testování a požadavky na další zlepšování vlastních addonů
  • školení klientů na základy práce v Atlassian JIRA a Atlassian Confluence
  • konzultační práce během předprodejních aktivit společnosti – technické konzultace, návrhy řešení, nabídkové rozpočty a příprava harmonogramů projektů

Profil kandidáta

  • základní znalost Jira nebo Confluence
  • analytické a logické myšlení, kreativita, flexibilita
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • komunikativní znalost AJ

Výhodou je:

  • konzultační, analytické zkušenosti a technické znalosti v oblasti Atlassian produktů
  • znalosti dalších addonů
  • znalost ITIL procesů, fungování service desku, agilního vývoje
  • specializace na Java nebo Groovy vývoj
  • znalost Windows serveru nebo Linux z pohledu instalace JIRA a Confluence a dalšího upgrade a provádění profylaxe

Nabízíme

Bonus Onlio :)

  • znalosti týmu Platinum Atlassian Experts
  • znalosti získané u klientů v našich referencích, od jednoduchých implementací po enterprise prostředí
  • možnost získání osobních Atlassian certifikací
  • možnost vytváření a vedení vlastních prezentací, školení a přednášek (pokud jsou v souladu s firemní kulturou)

Dále vše co nabízí ostatní:

  • firemní notebook a telefon
  • zajímavé platové hodnocení
  • pružnou pracovní dobu, homeoffice
  • práci v přátelském prostředí
  • není nutný dresscode
  • pozitivní firemní kulturu s výraznými rysy svobodné firmy
  • prostor pro vlastní rozvoj
  • pravidelný teambuilding
  • 1x týdně možnost cvičení na pracovišti
  • kurz angličtiny na pracovišti
  • pitný režim na pracovišti - nápoje zdarma
  • možnost pracovat na plný nebo zkrácený úvazek, externí spolupráce na živnostenský list nebo v rámci jednotlivých projektů
  • klidné prostředí a práci v moderních kancelářích na Praze 7 poblíž Holešovické tržnice a metra Vltavská

Zašlete nám e-mail na kariera@onlio.com
html