OnlioISO 9001:2008 certified

Agile Project Manager

Baví Tě řídit projekty dodávek SW řešení pro naše zákazníky? Jsi připraven komunikovat současně se zákazníkem i s vývojářem. Přidej se k nám! Hledáme posilu do našeho týmu.

Náplň činnosti

  • projekty v oblasti vývoje a implementací SW řešení (portály, DMS, integrace s dalšími systémy)
  • pre-sales podpora tj. spolupráce při plánování projektu (rozpočet, harmonogram, kapacity)
  • řízení projektového týmu se zaměřením na stanovený cíl (dodržení kvality, termínů a rozpočtu)
  • požadavky na vyřešení občas neřešitelných situací v průběhu realizace projektu
  • operativní změnová řízení nezbytná pro úspěšné dokončení projektu
  • příprava podkladů pro předání díla, jednání o akceptaci díla
  • příprava podkladů pro fakturaci a vyhodnocení projektu

Profil kandidáta

  • technické zaměření – velmi dobrá orientace v IT oblasti
  • znalosti a zkušenosti z oblasti vývoje SW
  • praxi jako Project Manager v oblasti IT (ideálně při vývoji SW řešení)
  • pozitivní myšlení, přirozenou autoritu a vysokou flexibilitu
  • velmi dobrou komunikaci, jasné a srozumitelné vyjadřování
  • systematický a racionální přístup, analytické a logické myšlení
  • schopnost porozumět požadavkům klienta, schopnost dosažení přijatelného kompromisu při návrhu realizovatelného řešení při agilním vývoji SW
  • schopnost motivovat a vést projektový tým s důrazem na dodržování termínů, plánovaného rozsahu a kapacit při dosažení požadované kvality SW díla
  • důslednost a vytrvalost při řízení projektu (tah na branku)

Nabízíme

  • zajímavé platové ohodnocení
  • HPP nebo externí spolupráci jako OSVČ
  • pozitivní firemní kulturu s výraznými rysy svobodné firmy v přátelském prostředí
  • spolupráci s  kolegy, od kterých se můžeš hodně naučit
  • prostor pro vlastní rozvoj
  • pitný režim na pracovišti - nápoje a ovoce zdarma
  • klidné prostředí v našich kancelářích na Praze 7 poblíž Holešovické tržnice a stanice metra Vltavská

Zašlete nám e-mail na kariera@onlio.com
html