OnlioISO 9001:2008 certified

Konzultant/Analytik

Rádi komunikujete s klientem i týmem? Jste analytický typ? Umíte hledat a nacházet řešení potřeb klientů? Písemné výstupy Vám nedělají potíže? Pak hledáme přímo Vás!

Náplň činnosti

  • konzultační a analytická práce na projektech eBusiness řešení (webové portály, webová komunikace, DMS, integrační projekty)
  • konzultační práce během předprodejních aktivit společnosti – technické konzultace, návrhy řešení, nabídkové rozpočty a příprava harmonogramů projektů
  • konzultační a analytické práce při dodávkách řešení klientům
  • podpora obchodních a marketingových aktivit firmy

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • konzultační, analytické zkušenosti a technické znalosti v oblasti dodávek eBusiness řešení (DMS, webové portály, webová komunikace, eCommerce atd.)
  • znalost AJ
  • zaměření na zákazníka a dobré komunikační schopnosti
  • analytické a logické myšlení, kreativita, flexibilita
  • zájem nejen o analýzu, ale zejména o projekt jako celek
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu

Výhodou je:

  • specializace na web, web marketing, publikační systémy
  • specializace na Liferay Portal - intranet, transakční portály, interní komunikace
  • specializace na Alfresco DMS
  • specializace na helpdeskové aplikace a řízení obchodních procesů

Nabízíme

  • zajímavé platové hodnocení
  • pružnou pracovní dobu, homeoffice
  • práci v přátelském prostředí
  • není nutný dresscode
  • pozitivní firemní kulturu s výraznými rysy svobodné firmy
  • prostor pro vlastní rozvoj
  • možnost jít si 1x týdně na pracovišti zacvičit
  • nepovinnou účast na teambuildingu
  • možnost navštěvovat kurs angličtiny na pracovišti (1x týdně)
  • pitný režim na pracovišti - nápoje zdarma
  • možnost pracovat na plný nebo zkrácený úvazek, externí spolupráce na živnostenský list v rámci jednotlivých projektů
  • místo je vhodné po/na rodičovské dovolené
  • nabízíme klidné prostředí a práci v moderních kancelářích
  • pracoviště v nových, moderních kancelářích na Praze 7 poblíž Holešovické tržnice a metra Vltavská
  • nebo v našich kancelářích v Hradci Králové, bezproblémové parkování, výborná dostupnost z Pardubic, Jaroměře, Rychnova nad Kněžnou, Jičína, Trutnova, D11​

Zašlete nám e-mail na kariera@onlio.com