OnlioISO 9001:2008 certified

Klientský servis

Dodávka projektů je v IT již denním chlebem. My velmi dbáme i na špičkový poprojektový servis, tzv. Klientský servis.
Rychlá odezva a kvalitní výstup jsou samozřejmostí. Interní IS je naší konkurenční výhodou - sleduje všechny akce, časová razítka a hlídá parametry SLA pro maximální spokojenost našich klientů.

Velký důraz klademe na dlouhodobou spolupráci a rozvoj řešení našich klientů. Proto je pro nás velmi důležitá flexibilita a zpětné vyhodnocování spolupráce.

Standardně nabízíme SLA s garantovanou reakcí NBD, často však nastavujeme parametry SLA dle konkrétních potřeb. Umíme poskytovat služby i dle velmi ostrých požadavků, ale také snížit cenu SLA při volnějších parametrech.

Na základě požadavků rádi nastavíme SLA přesně na míru
 

Specifikace režimu Podpory Standard - NBD (Next Business Day):

Grantujeme dostupnost služeb Podpory v pracovních dnech v rozmezí 9:00 až 17:00 hodin s nejzazším termínem reakce, tedy zahájením prací, nejpozději následující pracovní den po nahlášení. Toto jsou garantované časy, obvykle se jedná o mnohem rychlejší reakce.

Kontakt pre slovenských zákazníkov: pre volanie zo Slovenskej republiky volajte výhodnejšie za cenu národného volania do pevnej siete na číslo +421 2 33 889 033 alebo volajte len 02 33 889 033.