OnlioISO 9001:2008 certified

MS BizTalk Server 2010

je podnikové serverové řešení zaměřené na integraci aplikací a zvýšení úrovně jejich propojení v rámci firemních procesů.

BizTalk Server umožňuje efektivnější integraci nesourodých systémů, zvyšuje konektivitu v rámci celého podniku a nabízí rychlejší výměnu dat napříč platformami.

BizTalk Server nabízí:

  • Jednoduchou konektivitu založenou na SOA architektuře. Díky novým a vylepšeným konektorům poskytuje BizTalk Server zvýšenou interoperabilitu zajištěnou řadou adaptérů, které usnadňují napojení na důležité podnikové aplikace, mezi kterými nechybí SAP, PeopleSoft, JD Edwards, Siebel a Oracle E-Business Suite.
  • Větší přehled o datech a aktivitách. Vylepšený nástroj Business Activity Monitoring (BAM) usnadňuje sběr důvěryhodných dat a zjednodušuje přístup k podstatným informacím.
  • Možnost využít výhody virtualizace. BizTalk Server běžící na Windows Serveru 2008 s podporou technologie Hyper-V nabízí firmám možnost využít ověřené výhody virtualizace, které zahrnují snížení provozních nákladů, konsolidaci produkčních serverů a zkvalitnění dostupnosti aplikací a nepřetržitého provozu.

Podrobnější informace o produktu Ms BizTalk Server 2010naleznete zde.