OnlioISO 9001:2008 certified

Šance pro děti

Již osmým rokem jsme technologickým partnerem charitativní aukce Šance pro děti pořádané agenturou Reuters. Jedná se o charitativní dražbu fotografií profesionálních fotografů tiskové agentury Reuters a předního českého fotografa Milana Blšťáka, ze které celý výtěžek poputuje na podporu dětí v nouzi.

Letošní ročník byl zahájen ve středu 17. května a vrcholit bude 1. června, tedy symbolicky na Mezinárodní den dětí. Podrobnější informace k aukci najdete v přiložené tiskové zprávě. (proklik na přílohu)

Každý ročník se snažíme přijít s vylepšeními, které pomohou vybrat více peněz pro děti. V posledních ročnících to bylo především zavedení klouzavého ukončení aukce v závislosti na zájmu dražitelů, díky kterému se dražba prodloužila a výrazně byl navýšen objem získaných prostředků.

Pro letošní ročník jsme redesignovali vzhled stránek a přešli na novou verzi aukční technologie s lepším potenciálem na zajištění rychlé odezvy v posledních minutách aukce, kdy návštěvnost stránek extrémně naroste. "Nasadili jsme nový systém vyvinutý na technologiích React a Node.js, které podporují online aplikace a komunikaci pomocí websocketů. Vedle našich klientských projektů a Facebooku tak pomohou i charitě." řekl Petr Mašát, architekt řešení.

Na výsledek se můžete podívat na www.sanceprodeti.cz a hlavně.... se přidejte do dražby !

25.05.2017

Seznam dalších článků