OnlioISO 9001:2008 certified

Onlio uzavřelo partnertsví se společností Saul IS

Společnost Saul IS spol. s r. o. je producentem a dodavatelem informačního systému ERP RIS® . Nabízí vývoj, implementaci a podporu informačních systémů ERP pro komplexní řízení podniků všech velikostí. 

  

 

 

 

Informační systém RIS® je tvořen moduly, které integrují účetní software a oblasti ekonomiky, obchodu a CRM, řízení skladů a výroby, manažerského řízení a plánování. Mezi naše klienty patří významné společnosti ze všech oblastí podnikání - obchodu, výroby, služeb, financí i veřejné správy. Ekonomický ERP software RIS® nabízí možnost zakázkových úprav přesně na míru konkrétním potřebám firmy. Více o Saul IS a systému ERP RIS®.

Onlio, a.s. zajišťuje dodávky dokument management systému eDoCat v češtině na technologii Alfresco nebo Microsoft SharePoint. Je předním Atlassian Expert Partnerem pro Českou a Slovenskou republiku a současně držitelem unikátní kompetence Enterprise Partner. Již od roku 2005 dodáváme služby pro kompletní produktovou řadu Atlassian. Realizujeme tvorbu dynamických internetových a intranetových aplikací, publikačních systémů, webdesignu a korporátní grafiky. Poskytujeme konzultační služby týkající se všech zmíněných oblastí, softwarových řešení pro podnikání klientů na Internetu se zaměřením na webové technologie a webovou komunikaci. Propojujeme vaše potřeby marketingu, obchodu a podnikání.

 

13.10.2013

Seznam dalších článků