OnlioISO 9001:2008 certified

Atlassian uvolnil novou verzi JIRA 6

S JIRA 6 pracujte rychleji a ještě více jako team, než kdy dříve. JIRA 6 představuje největší změnu v řešení JIRA za poslední tři roky.

Seznamte se s novou JIRA 6 je moderní, rychlá, mobilní a přesto snadno ovladatelná. JIRA 6 je zcela novou verzí nejoblíbenějšího řešení JIRA z rodiny produktů společnosti Atlassian. Přepracovaný vzhled a výrazně lepší dojem z každodenního používání přináší zcela nové uživatelské zážitky při používání JIRA. V moderním a jednoduše ovladatelném prostředí se snadno zorientujete, uděláte si přehled ve všech projektech, úkolech a dalších požadavcích uvnitř vaší organizace nebo firmy. S JIRA 6 dosáhnete vysokých cílů, které si denně stanovujete, a které je mnohem snazší a transparentněji splnitelné. JIRA 6 je tu a Onlio, a.s. Expert Partner Atlassian s kompetencí Enterprise Partner má tu čest vám nabídnout více informací, sledujte produktové stránky všech řešení Atlassian na www.myjira.cz.

Onlio je jeden z největších Atlassian Expert Partnerů pro Českou a Slovenskou republiku a současně s unikátní kompetencí Enterprise Partner. Již od roku 2005 dodáváme služby pro kompletní produktovou řadu Atlassian. Rádi pro vás zajistíme plnou podporu od Atlassian: licence, maintenance, implementace, konzultace a školení, plug-in moduly, včetně vývoje na zakázku, managed hosting, SaaS.

Jak na komplexní řízení projektů? Zjistěte více o řešení JIRA a dalších řešeních z rodiny produktů Atlassian na www.myjira.cz.

 

21.05.2013

Seznam dalších článků