OnlioISO 9001:2008 certified

Šance pro děti - rekordní 5.ročník

V pondělí 9.5.2011 byla již popáté spuštěna charitativní aukce „Šance pro děti“ na stránkách www.sanceprodeti.cz, ve které je draženo 100 velkoformátových fotografií, které přibližují události zachycené fotografy Reuters po celém světě za uplynulý rok.

Pro naší společnost Onlio, a.s. jsou „Šance“ každý rok spojeny s jarní náladou ale zároveň i horečnou činností potřebnou k zajištění internetového aukčního řešení, které již od roku 2008 technicky zajišťujeme.

Po domluvě s pořadatelem aukce jsme pro letošní ročník zrealizovali princip klouzavého ukončení aukce v závislosti na zájmu dražitelů. Z minulých ročníků víme, že mnozí dražitelé by ještě rádi "přehodili" svého konkurenta vyšší nabídkou, ale čas konce aukce je omezoval. Letos to bylo jinak. Výsledkem bylo nervy drásající finále, které se u několika fotografií protáhlo o mnoho minut za původně plánovanou uzávěrku. Dalším vylepšením bylo zařazení ajaxových technologií, které zajišťovaly automatické překreslování detailu aukce a tím dražiteli dávaly aktuální informaci o nabízeném daru.

Výsledná vydražená částka byla rekordních 585 000 Kč.

Děkujeme všem dražitelům a těšíme se na další ročník.

09.05.2011

Seznam dalších článků