OnlioISO 9001:2008 certified

Onlio vstupuje do ATTRACTION

Společnost Onlio vstoupila do firmy ATTRACTION s. r. o.., která se zabývá poskytováním komplexních služeb v oblasti internetu a grafického designu.

Onlio, aspirující na pozici lídra specializovaných e-byznys řešení v ČR, využila další příležitost ke kapitálovému vstupu do předního webdesignerského a grafického studia ATTRACTION.  Obchodním cílem Onlia je, díky tomuto vstupu a následnému sloučení teamů do jedné organizace, dynamicky rozvíjet především konzultační služby v oblasti webové komunikace a internetového marketingu.

Firma ATTRACTION je spojena s projekty jak v oblasti webu, tak i Corporate Designu. Mezi její spokojené klienty patří Centrum Černý most, Centrum Chodov, Četrans, ECM Group, Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, Fakultní nemocnice v Motole,  Ford Motor Company, IKEA, Naxos,  Marimex a řada dalších.

„Dlouhodobě jsme usilovali o převzetí menší agentury s kvalitním konzultačním týmem v oblasti webu a webového marketingu. Onlio byl doposud vnímán jako specialista na transakční webové portály a řešení pro eCommerce. Komplexní e-byznys řešení vyžaduje jak dokonalé porozumění obchodním potřebám klienta a nasazení špičkových webových technologii, tak i jejich marketingovou podporu na webu.“ řekl Petr Kubíček, ředitel společnosti Onlio. Petr Pospíšil z ATTRACTION vidí potenciál spojení zejména v otevření nových obchodních příležitostí a v plnohodnotném rozvoji konzultačních služeb, které jsou klienty stále více žádány. „Na práci v Onliu se těšíme a věříme, že zhodnotíme naše zkušenosti v celé řadě zajímavých projektů.“ dodal Petr Pospíšil, jeden ze dvou jednatelů ATTRACTION.

07.03.2008

Seznam dalších článků