OnlioISO 9001:2008 certified

Budvar 2011: Redesign webu www.budejovickybudvar.cz

Budějovickému Budvaru poskytujeme naše služby v oblasti webových prezentací již více než 10 let. Za tu dobu jsme zrealizovali spousta projektů, které přispěly k prezentaci na internetu jak podniku, tak hlavně produktů.

Jako dodavatel webové prezentace www.budejovickybudvar.cz zajišťujeme redesign tohoto webu vždy s odstupem několika let. V rámci letošního redesignu byla požadována hlavně modernizace grafického vzhledu s dodržením korporátních barev. Úprava navigace se zaměřením na cílové skupiny návštěvníků pro jejich snazší orientaci a rychlejší nalezení potřebných informací. A v neposlední řadě i aktualizace obsahu z cílem lepšího představení produktů značky Budweiser Budvar, včetně importované značky Carlsberg. Z tohoto důvodu najdete hned na úvodní stránce animovaný rozcestník s prokliky na celé portfolio produktů.

Návštěvníky velmi oblíbená sekce virtuálních prohlídek vás provede celou výrobou piva přes artéské vrty dodávající unikátní hlubinnou vodu s vynikajícím složením, přes varnu, která je také nazývána srdcem pivovaru, k ležáckým sklepům, kde probíhá proces dokvašování a zrání piva. Přes všechny další mezikroky zpracování tak, aby výsledek měl požadovanou chuť a vůni.
Když už víte „jak se pivo vaří“, tak je načase ho také ochutnat. Na webu najdete pozvánku do Originálních restaurací Budvarka po celé České republice nebo do českobudějovické pivnice Masné krámy.

Podívejte se na www.budejovickybudvar.cz

.. a na další naše Reference

10.01.2011

Seznam dalších článků