OnlioISO 9001:2008 certified

Unikátní konference Atlassian představí novinky a trendy v oblasti softwaru pro řízení procesů

 

Praha – Informace o tom nejlepším z oblasti softwarových nástrojů pro řízení procesů získají účastníci oficiální konference Atlassian, kterou pro oblast České a Slovenské republiky pořádá největší tuzemský partner, společnost Onlio. Summit Atlassian, který se konal od 3. do 5. listopadu v americkém San Franciscu, přinesl zajímavé novinky, které na konferenci v Praze představí jeho hlavní zahraniční protagonisté. Onlio pořádá tuto unikátní konferenci pro tuzemské uživatele a firmy, kteří tak budou mít nejčerstvější novinky ze světa Atlassian. Již ve čtvrtek 19. listopadu od 14 hodin v Hotelu Majestic Plaza Prague.

Číslo 11 neznamená jen počet let spolupráce s leaderem na trhu nástrojů pro řízení procesů, australskou společností Atlassian. Dvě jedničky pro společnost Onlio symbolicky znamenají první pozice na pomyslné cílové pásce. První jednička jako spojení s leaderem trhu, tím nejlepším v branži – produkty Atlassian, druhá jednička pak označuje pozici naší společnosti Onlio jako největšího partnera Atlassian pro Českou a Slovenskou republiku. Jsme hrdi na to, že se můžeme podílet na vývoji a expanzi tak špičkových softwarových nástrojů a být tuzemským leaderem. Jednotlivé produkty Atlassian používají desítky tisíc uživatelů a to je pro nás velmi podstatný závazek.

„Již od roku 2005 dodáváme služby pro kompletní produktovou řadu Atlassian. Věříme v kvalitu, stavíme na špičkovém procesním know-how,“ říká Jiří Voves, předseda představenstva Onlio a.s. Mezi služby Onlio patří konzultace, instalace, konfigurace, vývoj addonů, prodej licencí a návrh celých řešení se zaměřením na service desk, projektové řízení, plánování, nástroje pro vývojářské týmy, kontinuální integraci, knowledge base a spolupráci mezi týmy. Nejlépe se i profesionál učí na příkladech, a proto společnost Onlio připravila na konferenci sérii představení konkrétních případů s ohledem na změny v produktech a produktových řadách Atlassian. Dynamicky laděné prezentace přednesou profesionálové z týmu Onlio.

Společnost Onlio a.s. je největším partnerem Atlassian pro Českou a Slovenskou republiku. Současně je držitelem unikátní kompetence Enterprise Expert a držitelem statusu Platinum.  

Více o konferenci a registrace na www.myJIRA.cz. Registrace je možná také e-mailem na adrese atlassian@onlio.com.

Souhrnné informace o akci a další kontakty:

Oficiální konference Atlassian od Onlio v PRAZE dne 19. listopadu 2015

Datum a čas: 19. listopadu 2015, čtvrtek, čas konání od 14:00 hod. do cca 17:00 hod.

Místo konání: Hotel Majestic Plaza Prague ****, adresa: ul. Štěpánská 33, 110 00 Praha 1, parkování v přilehlém okolí, hotel je cca 600 metrů pěšky od stanice Muzeum na Václavském náměstí na trase metra C.

Pro další informace o řešeních Atlassian a JIRA sledujte web www.myJIRA.cz a @myJIRAcz na Twitteru. Kontakty: tel. ČR +420222744766 / tel. SR +421233889033 / obchod@onlio.com.

Kapacita je limitována, proto vás prosíme o potvrzení vaší účasti do 13. listopadu 2015 online na registračním formuláři na www.myJIRA.cz nebo e-mailem na atlassian@onlio.com.

V případě více účastníků z jedné firmy prosíme o přihlášení postupně všech a vyplnění správných kontaktních údajů pro každého, děkujeme. Konference proběhne za oficiální účasti zástupců Atlassian. Účast je bez poplatku.

 

TAKTIQ COMMUNICATIONS s.r.o.

11.11.2015

Seznam dalších článků