OnlioISO 9001:2008 certified

Team Onlio byl na Atlassian Camp 2015

 

Atlassian představil řadu novinek, o kterých vás budeme brzy informovat, hodně z nich pak očekáváme ještě letos, jak v produktech samotných, jejich funkčnosti a změn se týká i tvorba add-ons, které budou nově vytvářeny vždy za pomocí frameworku Atlassian Connect (doposud pro cloud verze, nově bude nástrojem i pro vytváření add-ons i pro serverové verze).

 

Sledujte jedinou českou a slovenskou Atlassian komunitu na LinkedIn Atlassian komunita CZ & SK na https://goo.gl/uZXYTX

Onlio - český softwarehouse na LinkedIn na www.linkedin.com/company/onlio.

 

 

Atlassian představuje lídra v oblasti vedení procesně řízených společností a tradičně pomáhá projektovým a vývojářským teamům svými SW řešeními. Onlio je hrdým nositelem vysoké úrovně partnerství Atlassian Enterprise Expert. Více o nabídce Atlassian řešení pro trhy ČR a SR zjistíte na www.myJIRA.cz stejně jako více o nabídce produktů Atlassian a informace o rodině řešení Atlassian JIRA a dalších možnostech produktů Atlassian.

 

Pro lokální podporu neváhejte kontaktovat odborníky na produkty Atlassian ve společnosti Onlio. Pro další informace o novinkách Atlassian a JIRA sledujte web www.myJIRA.cz. Jsme na LinkedIn sledujte nás www.linkedin.com/company/onlio nebo skupinu Atlassian komunita CZ & SK na url https://goo.gl/uZXYTX. V případě dotazů se obraťte prosíme na obchod@onlio.com nebo na tel. ČR +420222744766 / tel. SR +421233889033 / atlassian@onlio.com.

 

Za team Onlio,

Štěpán Martínek

senior marketing communications manager

 

12.06.2015

Seznam dalších článků