OnlioISO 9001:2008 certified

Atlassian se dostal na NASDAQ

 

10. prosinec 2015 byl velký den pro Atlassian. V tento den se stal Atlassian veřejně obchodovanou společností na burze NASDAQ.

Vstup na burzu oslavuje Atlassian uznáním práce svých zákazníků a jejich týmů, které pomohly dovést společnost Atlassian k tomuto úspěchu.

 

Atlassian se dostal na NASDAQ

 

Symbolem Atlassian je TEAM, protože jejich posláním je uvolnění potenciálu každého týmu. Věří, že veškerý lidský pokrok je poháněn týmovou prací.

 

Atlassian děkuje týmům v 50.000 organizacích ve 160 zemích, které se spoléhají na jejich výrobky. Tyto týmy ohromují tím, jak se dá pomocí softwaru Atlassian dosáhnout velkých věcí - ať už se jedná o technické týmy v Cochlear, kteří používají Atlassian pro vytváření zvukových implantátů, operační týmy v Code.org, kteří používají HipChat pro koordinaci s dobrovolnými inženýry po celém světě, nebo IT týmy v deníku Daily Telegraph, kteří používají Atlassian k tomu, aby se dostal denní tisk do tisku pro více než dva miliony čtenářů.

 

Předveďte úspěchy svého týmu i vy.

 

Podělte se o své vítězství na Twitteru s hashtag #goTEAM a ukažte světu, co váš tým dělá pomocí produktů Atlassian. (Jednoduše "Můj tým používá @Atlassian k ..." funguje skvěle). Atlassian bude posílat své oblíbené #goTEAM tweety na NASDAQ jumbotron na Times Square jako způsob, jak rozzářit světlo nad vašimi úspěchy.


Ať už odemykání záhady vesmíru, budování další velké věci, nebo jednoduše pomoc, aby váš tým pracoval chytřeji, to všechno Atlassian inspiruje. Atlassian touto cestou děkuje všem svým zákazníkům, že mohou být součástí jejich týmu.

 

Zdroj: https://blogs.atlassian.com/2015/12/atlassians-ipo-and-the-power-of-teams/

 

Pro lokální podporu neváhejte kontaktovat odborníky na produkty Atlassian ve společnosti Onlio.

Pro další informace o novinkách Atlassian a JIRA sledujte web www.myJIRA.cz.

Jsme na LinkedIn, sledujte nás na www.linkedin.com/company/onlio nebo skupinu Atlassian komunita CZ & SK na url https://goo.gl/uZXYTX.

V případě dotazů se obraťte prosím na atlassian@onlio.com nebo na tel. ČR +420222744766 / tel. SR +421233889033.

 

Za team Atlassian v Onlio,
Mgr. Soňa Husáková

Atlassian Consultant & Confluence Specialist

11.12.2015

Seznam dalších článků