Konzultace

Konzultace pro Atlassian produkty

Konzultace a ukázky řešení přímo nad produkty Atlassian, tak jak jsou v základu dodávany, včetně možností rozšiřujících addonů.

Více
Projektová konzultace

Konzultační činnost pro specifické procesy nebo implementace u našich klientů a případně i druhá, resp. třetí úroveň podpory na bázi SLA.

Více

Školení

Školení JIRA

Představení vlastností a funkcí JIRA a typických scénářů užití. Součástí jsou zejména konkrétní tipy na zvýšení efektivity práce.

Více
Školení Confluence

Představení vlastností a funkcí Confluence a typických scénářů užití. Součástí jsou zejména konkrétní tipy na zvýšení efektivity práce.

Více
Školení addonů

Představení vybraných addonů JIRA a Confluence. Součástí jsou zejména konkrétní tipy na použité postupy.

Více

Podpora

Instalace implementace

Implementační projekty vedle instalace a úvodní konfigurace často zahrnují i detailní customizaci a integraci s dalšími informačními systémy.

Více
Technická podpora a rozvoj

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce, ve které je návrh a realizace řešení pouze první etapou. Pro klienta je důležitý i kvalitní a stabilizovaný provoz těchto řešení a hledání nových a efektivních způsobů komunikace a prezentace.

Více
Vývoj na zakázku

V případě potřeby jsme schopni vyvinout rozšiřující addon řešící specifika business procesů nad rámec funkčnosti standardních produktů Atlassian.

Více
Licenční servis

Poskytujeme licence a maintenance Atlassian a rozšiřujících modulů partnerských společností. Poskytujeme kompletní služby licenčního poradenství a servisu.

Více