JIRA Service Desk byla vyhlášená nejpopulárnějším a cenově nejdostupnějším ITSM softwarovým řešením

10.07.2017 | JIRA Service Desk byla společností Capterra vyznamenána jako špičkové řešení ITSM.

S velkým potěšením oznamujeme, že JIRA Service Desk byla společností Capterra vyznamenána jako špičkové řešení ITSM. Uspěla v online hodnocení, které používají miliony lidí při rozhodování o nákupu softwaru. 

JIRA Service Desk byla vyhlášena # 1 nejdostupnějším ITSM softwarem a # 1 nejoblíbenějším ITSM softwarem. Žebříček byl sestaven na základě výzkumu společnosti Capterra, která dává dohromady uživatelské recenze a informace o produktech, jako například cena a počet uživatelů.

# 1 nejdostupnější ITSM software

Pro určení cenově nejdostupnějšího softwaru se společnost Capterra zaměřila na dostupné funkce, náklady na tyto funkce a recenze od uživatelů. Jsme rádi, že z tohoto výzkumu vyšla služba JIRA Service Desk jako nejdostupnější ITSM software! 

“S dosaženým skóre 92 je JIRA číslem 1 jako nejdostupnější ITSM software. JIRA Service Desk nabízí plně vybavený ITSM za nejnižší měsíční cenu ze všech vybraných řešení. "-Rachel Wile, vedoucí analytik společnosti Capterra

Pro tuto analýzu byl sestaven cenový scénář založený na typickém zákazníkovi softwaru ITSM. 

Zákazníci očekávají tyto standardní funkce:

● Řízení incidentů / tiketů
● Řízení změn
● Řízení problémů
● Řízení  konfigurace
● Smlouva / správa licencí
● Samoobslužný portál
● Řízení  znalostní základny

Jsme hrdí na tyto výsledky, protože naším cílem je vyrábět skvělý software za přijatelnou cenu. Podnikový software by neměl zruinovat firmu, zvlášť pokud má mnoho funkcí, které jsou zřídka používány. Naším motem je dodání co nejvyšší přidané hodnoty.

# 1 Nejoblíbenější ITSM software 

Všichni víme, že  ITSM software není zrovna klasický produkt do soutěží popularity. Byli  jsme proto příjemně překvapeni prvním místem JIRY a to zvláště proto, že tento výzkum byl dělán na základě hodnocení našich stávajících zákazníků, počtu aktivních uživatelů a přítomnosti na sociálních médií. 

Capterra Index popularity má výsledky založené na těchto datech:
● Počet současných zákazníků [40%]
● Počet aktivních uživatelů [40%]
● Facebooké  ike, followeři  na Twitteru  a LinkedInu, počet recenzí na Capterra [20%]

Velké díky patří Vám, našim zákazníkům, kteří zanechali recenze na stránkách, a tím přispěly k tomuto ocenění!

JIRA Service Desk - hodnocení od zákazníků 

"Servisní Desk se velmi snadno používá, a také je jednoduché přidat JIRA add-ony. Naší firmě opravdu přišel vhod, protože nejen, že poskytuje IT Helpdesk, ale také nástroje prodeje, servisu a údržby. "-Aaron Huber, nfrastructure Operations Manager v Argus Control Systems Ltd.

“Před JIRA Service Deskem jsme byli naprosto zavaleni požadavky. Žádné KPI, tudíž žádné SLA; žádné zprávy v reálném čase, žádná schopnost dodržovat zákazníkovo specifické požadavky. Služba JSD nám pomohla obrátit tuto situaci jen několika kliknutími. A to nejdůležitější: máme spokojené zákazníky. To je to na čem nejvíce záleží! "- Benito Vela, SmartGrid IT Customer Support Manager v Schneider Electric

"Stejně jako rytíř potřebuje meč, tak podpůrný tým potřebuje nástroj k vykonávání dobré práce. Služba JIRA Service Desk je užitečná pro spravování širokého spektra problémů a pro zajištění šťastných uživatelů. "-Fabio Genovese

Je nám velkou ctí, že jsme obdrželi tato ocenění a víme, že by to nebylo možné bez našich úžasných zákazníků - Děkujeme! 


Nováček ve službě JIRA Service Desk? Více informací o tom, jak můžeme vaší organizaci pomoci v ITSM.


JIRA Service Desk a ITSM

Zdroj:
https://www.atlassian.com/blog/2017/03/jira-service-desk-named-most-popular-and-most-affordable-itsm-software-solution: Sidharth Suri, Head of Service Teams Marketing, March 2, 2017

 


Pro další informace o novinkách Atlassian a JIRA sledujte web www.myJIRA.cz.

Diskutujeme také na LinkedIn ve skupině Atlassian komunita CZ & SK.

V případě dotazů se obraťte na atlassian_zavináč_onlio.com nebo na tel. +420222744766


 

 

 

Zpět