Přizpůsobte si e-mailové notifikace a mnoho dalšího v nové serverové verzi JIRA Service Desk 3.3

30.01.2017 | Nová serverová verze JIRA Service Desk 3.3

Začátkem ledna 2017 vydala společnost Atlassian novou serverovou verzi JIRA Service Desk 3.3. V této verzi byly vyřešeny další požadavky uživatelů Service Desk a přidány funkcionality, které ještě více usnadní administraci Vašeho Service Desk.

Společnost Atlassian v nové verzi Service Desk přichází především se třemi nejžádanějšími funkcemi. Nyní si tak můžete přizpůsobit e-mailové notifikace, seskupit zákazníky do organizací a také umožnit klientům přepnout si ve svém portálu jazyk.

Seskupte své zákazníky do organizací

Aby se zjednodušila externí podpora, můžete v nové verzi JIRA Service Desk 3.3 seskupit Vaše zákazníky do organizací (a tyto organizace přidávat do více projektů). Pro týmy zákaznické podpory to znamená, že budou moci filtrovat fronty podle organizace a k požadavkům přiřadit toho člena týmu, který je nejvíce obeznámen s potřebami této konkrétní organizace. Díky tomu ve svém Service Desk jednodušeji postihnete různé podmínky SLA (service level agreement) - lze nastavit v souladu s SLA pro konkrétní organizaci. Pokud bude klient požadovat přehled o tom, jakou mu Váš tým poskytuje podporu na úrovni organizace, můžete vytáhnout reporty přímo pro organizaci. Mimo to mají z této funkce prospěch i Vaši zákazníci. Jednoduše si mohou zobrazit, sdílet a dostávat notifikace o požadavcích ze své organizace.

 

 

Přizpůsobte si e-mailové notifikace

Společnost Atlassian přidala novou volbu v nastavení projektu s názvem Zákaznické notifikace (Customer notifications). Tato funkcionalita Vám umožní editovat zprávy, které jsou posílány jako notifikace o projektu - můžete si navolit barvy, fonty nebo loga. Notifikační e-maily, které Vaši klienti dostávají tak ponesou i image Vaší firmy. Dále si můžete pomocí automatizací nastavit svá vlastní pravidla a podmínky pro to, kdy a jak budou zasílány e-mailové notifikace. Vaši klienti tak dostanou velkou přidanou hodnotu, která Vás bude stát minimum práce.

 

 

Updaty v portálu

Dalším žádaným požadavkem bylo, aby agenti mohli přidávat různá oznámení do help centra a na portály. Pokud administrátor povolí oznamování, budou agenti moci informovat zákazníky o výpadcích, aktualizacích nebo dovolených. Dále společnost Atlassian přidala zákazníkům možnost nastavit si změnu jazyka, což znamená, že portál a zasílané notifikace budou v jazyce, který si navolili.

Zdaleka to ale není vše, co bylo v nové verzi přidáno, v poznámkách k vydání nové verze JIRA Service Desk 3.3 si můžete přečíst o všech změnách a přidaných funkcionalitách.

 

STÁHNOUT JIRA SERVICE DESK 3.3

 

 

Zdroj: http://blogs.atlassian.com/2017/01/jira-service-desk-3-3-server/

 

Pro lokální podporu neváhejte kontaktovat odborníky na produkty Atlassian ve společnosti Onlio.

Pro další informace o novinkách Atlassian a JIRA sledujte web www.myJIRA.cz.

Jsme na LinkedIn – sledujte nás www.linkedin.com/company/onlio nebo skupinu Atlassian komunita CZ & SK na url https://goo.gl/uZXYTX.

V případě dotazů se obraťte na obchod_zavináč_onlio.com nebo

na tel. ČR +420222744766 / tel. SR +421233889033 / atlassian_zavináč_onlio.com.

Za team Atlassian v Onlio,                                                                                                                                   

Tereza Šafránková,

Marketing Specialist

 

Zpět