Onlio partnerem konference Agilia Conference 2018

Datum: 10.04.2018 9.00 hodin

8. ročník Agilia Conference v Olomouci se zaměřením na zlepšování výkonu organizací s pomocí Agile

 

 

Z hlavních bodů programu:

·      Budoucnost certifikací - panelová diskuse, kde jsou přizvaní zástupci různých certifikačních "autorit" působících na agilní scéně, aby se společně diskutovalo o významu současné vlny nových typů certifikací a jaká je jejich hodnota pro lidi a pro organizace. Do panelu přijali pozvání zástupci Agile Business Consortium (předtím DSDM), ICAgile a Scrum Alliance.

·      Bude se hovořit o agilitě ve státních službách na příkladu digitalizace služeb státu s jeho excelencí, velvyslancem Estónska v ČR. A možno Vás to inspiruje k založení Vaši budoucí firmy. Hned teď.

·      Podíváte se na agilitu větších organizací, spolu s Václavem Muchnou, zakladatelem  české globální korporace Y Soft Corporation. A nelekněte se, pokud slovo "agile" nezazní až tak často.

·      Prozkoumáme dopodrobna, jak pracovat s výkonem týmů a organizací odkrýváním faktorů ovlivňujících motivaci - s Rodem Willisem, nebo jak dosáhnout stav FLOW a proč je to důležité pro firemní kulturu s Andrew Kallmanem.

·      Tradičně jsou připravené workshopy, tentokrát: Lean-Agile Procurement, Professional Scrum Master s možností stát se certifikovaným školitelem Scrumu (PSM/TTT), FLOW a řízení firemní kultury, nebo Agile Team Facilitation.

·      .... a omnoho víc.

 

Termín: úterý 10. dubna 2018 od 9:00 hod. do cca 17:00 hod.

              středa 11. dubna 2018 od 9:00 hod. do cca 17:00 hod.

Místo konáníClarion Kongress Hotel Olomouc ****, Jeremenkova 36, Olomouc 779 00

 

 

Zaregistrovat se můžete na stránce agiliaconference.com pomocí registračního formuláře (vpravo nahoře tlačítko REGISTER).

 

Pro další informace o novinkách Atlassian sledujte náš web www.myjira.cz.

Jsme na LinkedIn - sledujte nás www.linkedin.com/company/onlio nebo Atlassian komunita CZ & SK.

V případě dotazů se obraťte na atlassian@onlio.com nebo na tel. +420222744766.

 

tým Atlassian v Onlio

Zpět