Onlio partnerem konference Agilia Prague 2017

Datum: 30.05.2017 8.30 hodin

první konference o agilních technikách v bankovnictví a finančnictví v kontinentální Evropě

 

 

Na konferenci Agilia Prague se představí koncepty a zkušenosti s implementací agilních technik ve specifickém prostředí bankovnictví, finančnictví a fintech. Prezentovat se budou praktické zkušenosti a případové studie, implementace škálovacích frameworků, techniky řízení velkých organizací bez rozpočtů, překážky transformaci na straně businessu a také na straně IT. Představí se instituce: Deutsche Bank, Royal Bank of Scotland (RBS), Barclays, Handelsbanken, Swissquote, PayPal, mBank anebo Scrum.org.

 

Jako hlavní řečník vystoupí Dave Snowden, autor konceptu Cynefin framework, který se podělí o svůj pohled na škálování Agile. Lennart Francke, bývalý CFO švédské banky  Handelsbanken a aktivní propagátor konceptu Beyond Budgeting spolu s Goranem Nilssonem z univerzity v Uppsala představí svoje více než desetileté zkušenosti s implementací, které nedávno prezentovali také knižně.

 

Termín: úterý 30. května 2017 od 8:30 hod. do cca 17:30 hod.

Místo konání: ČSOB Inspirace, Jungmannovo náměstí 767, Praha 1 (metro Můstek)

 

 

Zaregistrovat se můžete na stránce www.agiliaprague.com pomocí registračního formuláře (vpravo nahoře tlačítko REGISTER).

 

Pro další informace o novinkách Atlassian sledujte náš web www.myJIRA.cz.

Jsme na LinkedIn - sledujte nás www.linkedin.com/company/onlio nebo Atlassian komunita CZ & SK.

V případě dotazů se obraťte na atlassian@onlio.com nebo na tel. +420222744766.

 

tým Atlassian v Onlio

Zpět