Sjednoťte
řízení projektů

Realizujte projekty
efektivně

                          15 let spolupráce

Naše produkty

Plánování

sledování a podpora

   Jira Software

      Jira Service Desk

       Jira Core

    Statuspage

Spolupráce

a chat

   Confluence

     Trello

Programování

buildy a dodávání

   Bitbucket

    Sourcetree

   Bamboo

Jsme Solution Partner Enterprise společnosti Atlassian

Onlio je jediný Atlassian Solution Partner Enterprise pro Českou a Slovenskou republiku a patří k nejvýznamnějším partnerům Atlassian celosvětově.

Již od roku 2005 dodáváme služby pro kompletní produktovou řadu Atlassian. Věříme v kvalitu, stavíme na špičkovém procesním "know-how“.

Cesta požadavku klienta

1. Zachycení požadavku klienta

Zajímají Vás Atlassian produkty? Zeptejte se nás. Telefonujte, pište, přijďte k nám na dobrou kávu.

2. Analýza potřeb klienta

Potřebujete vylepšení ve firmě a je těžké přesně identifikovat, co je třeba změnit? Zmapujeme Vaše firemní procesy a navrhneme optimalizování.

3. Implementace pilotního produktu

Máte ujasněné procesní workflow a potřebujete ho přenést do Atlassian produktů? Pomůžeme Vám s přípravou pilotního projektu.

4. Nákup vybrané licence

Jste rozhodnuti pro některý produkt Atlassian? Poradíme Vám s výběrem potřebné licence i s nákupem maintenance pro zvolené období.

5. Nasazení produktu u klienta

Máte vybraný produkt ozkoušen a chcete ho nasadit do produkčního prostředí? Využijte naše 15-ti leté zkušenosti s implementacemi Atlassian produktů.

6. Školení

Zavedli jste ve své firmě Atlassian produkty a je třeba vyškolit zaměstnance? Zajišťujeme školení uživatelů i administrátorů Atlassian produktů.

7. Provoz a podpora

Potřebujete zabezpečit nepřetržitý provoz? Poskytujeme helpdeskovou podporu se smluvně stanovenou reakční dobou.

             

03.06.2019

Nasazení cloudu v podnikovém prostředí může přinést výrazný úspěch, ale i nečekaná úskalí.

27.05.2019

Provoz jakéhokoli systému – a nemusí jít jen o informační technologie – vyžaduje efektivní přebírání a zpracování požadavků jak od koncových uživatelů, tak i od pracovníků IT oddělení

24.05.2019

Společnost Atlassian vydala upozornění na další bezpečnostní výjimku - Crowd a Crowd Data Center mají chybně povolený vývojový plugin pdkinstall v buildech vydání.

Důvěřují nám

Globální intranet společnosti Home Credit představuje zřejmě nejrozsáhlejší řešení, které kdy česká společnost v této oblasti realizovala. Dokonce i v celosvětovém měřítku se svým geografickým rozsahem a počtem uživatelů jedná o řešení, které bude v horních patrech žebříčků. Po připojení Číny překročil počet uživatelů intranetu hranici 90 000, v roce 2019 budou následovat další regiony. Intranet tak bude mít více než 120 000 uživatelů z řad   zaměstnanců skupiny Home Credit .

Jedná se o mimořádně technicky zajímavé řešení postavené na clusterech databáze Oracle a portálu Liferay. Je široce integrované do informační infrastruktury skupiny Home Credit, podporuje např. vysoký počet nezávislých Active Directory ve skupině HC. Z důvodu enormních vzdáleností mezi lokalitami nefungují běžné principy "GEO cluster", a proto je intranet částečně distribuovaný díky vývoji vlastních účelových řešení. Architektonickou výzvou bylo překonání značných rozdílů v kvalitě internetového připojení mezi Evropou a Asií. Samostatnou kapitolou projektu jsou extrémní nároky na bezpečnost, včetně nezávislých PEN testů.

Společnost Onlio je jediným dodavatelem celého řešení od designu až po technické řešení distribuce obsahu.

Budějovický Budvar je jedním z největších a neznámějších pivovarů v České republice. Dlouhodobě produkuje vlastní produkci Budweiser Budvar a distribuuje v ČR značku Carlsberg. Pro Budějovický Budvar poskytujeme komplexní služby v oblasti webu a webové komunikace již od roku 2001. Webové prezentace jsou vystavěny na našem publikačním systému CMS Aladin, který umožňuje úpravy webu vlastními silami klienta. Další výhodou systému CMS Aladin je i nižší nákladovost na redesign, který Budvar pravidelně využívá pro modernizaci svých prezentací. 

Koncern Robert Bosch patří k nejvýznamnějším průmyslovým korporacím na světě. Spolupráce začala v roce 1999 implementací e-commerce B2B platformu NetStore a od té doby úspěšně trvá. Naše služby v podobě tvorby a správy webových prezentací a integračních aplikací aktuálně poskytujeme společnostem Robert Bosch v České i Slovenské republice.

Austria Hotels International je rakouská síť luxusních hotelů ve Vídni, Badenu, Eisenstadtu, Praze a Brně. Technologická spolupráce s touto společností začala v roce 2001 dodáním kompletního portálového řešení pro mezinárodní síť hotelů, které zahrnuje publikační systém pro dynamickou (11 hotelů) a webovou aplikaci rezervačního systému. V současnosti společnosti poskytujeme hosting, administraci a konzultace v oblasti online aktivit.

Skupina Eltodo patří k nejvýznamnějším českým elektrotechnickým společnostem. Její doménou je energetika, doprava a veřejné osvětlení, ale i telekomunikace, developerské projekty nebo řízení inteligentních budov. Spolupráce se společností Eltodo, a.s. začala v roce 2008 vytvořením webové prezentace (www.eltodo.cz) postavené na publikačním systému CMS Aladin. Od té doby byly vytvořeny další weby zaměřené na prezentaci služeb parkování - pronájmu parkovacích míst pro garáže Slovan a garáže Karlovy Vary. 

DEIMOS je technologickou firmou, která působí v oblasti průmyslové automatizace a robotizace. Společnost navrhuje, konstruuje, vyrábí, montuje a programuje průmyslové stroje,výrobní a montážní linky, testovací zařízení a další automatizační techniku. S touto společností spolupracujeme již řadu let a za tu dobu jsme její firemní web několikrát redesignovali a zmodernizovali jak vizuální vzhled, tak jeho funkčnost. Pro podporu korporátní komunikace jsme zpracovali také šablonu pro newsletter a posledním přírůstkem je společná realizace mobilní verze webu.

Další klienti

Partneři a technologie

Ocenění