Projektovy manažer senior - Asset Display Page

Projektový manažer senior

Jsi aktivní a máš rád(a) rychlé tempo?

Zajímají tě nové technologie?

Přidej se k nám.

Hledáme projektového manažera, který se nebojí uplatnit své nápady v přátelském prostředí svobodomyslné firmy s pozitivní firemní kulturou.

Přijď se podívat na palubu naší lodi, abys zjistil že chceš plout s námi.

Náplň činnosti

  • budeš řídit projekty SW řešení dodávaných na zakázku a dodávky systémů DMS
  • budeš zodpovědný za rozpočet, harmonogram a čerpání kapacit přidělených projektů
  • zúročíš své znalosti agile i waterfall metod řízení projektů
  • dostaneš prostor pro skutečné řízení projektů bez zbytečné administrativní zátěže – o to se postarají naše automatické reporty :o)
  • staneš se součástí rostoucí firmy a budeš mít příležitost ovlivnit změny interních procesů

Profil kandidáta

  • předchozí zkušenost s vedením projektů
  • technologický přehled
  • drive, tah na branku
  • silné komunikační dovednosti vůči klientovi i vůči kolegům ve firmě
  • schopnost při řízení projektu identifikovat a využít nové obchodních příležitosti
  • umět jasně definovat požadavek klienta a dokázat vymyslet optimální řešení

Jsi seniorní člověk a máš ambice do budoucna vést projektový tým? Pošli nám tvé CV, rádi se s tebou potkáme.

Nabízíme

  • dostaneš příležitost zastřešit a zorganizovat nemalé množství zajímavých projektů
  • tvým dobrým nápadům se rozhodně bránit nebudeme
  • vedle fixní mzdy máme také zajímavé finanční odměny
  • podporujeme další vzdělávání (kurzy, certifikace, PRINCE2, PRINCE2 Agile)
  • využíváme flexibilní pracovní dobu, homeoffice
  • můžeš u nás pracovat na HPP nebo jako externí spolupracovník
  • pracoviště v moderních kancelářích na Praze 7 poblíž Holešovické tržnice s bezproblémovým parkováním
  • kurzy angličtiny a cvičení na pracovišti

Životopis*

Ostatní přílohy

Uděluji společnosti Onlio, a.s., IČO: 26194813 se sídlem Gen Office Gallery, U Garáží 1611/1, 170 00 Praha 7 ­Holešovice souhlas se zpracováním osobních údajů. Souhlas uděluji na dobu neurčitou a mohu jej kdykoli písemně odvolat (info@onlio.com). Beru na vědomí, že společnost Onlio, a.s. zpracovává osobní údaje v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

* povinná pole

Ozveme se Vám obratem